אדם נעלם באגם הכנרת לעיניי משפחתו

תושב המרכז כבן 60 נעדר מאז שעות הצהריים בכנרת לאחר שקפץ מסירה שבה שט עם בני משפחתו. לרוע המזל, לאחר שקפץ למים, אירעה תקלה במנוע הסירה ועליה בני המשפחה, שנסחפו לעומק הימה כשהם משאירים מאחוריהם את האב. כעבור מספר דקות נעלמו עקבותיו של האב. כוחות שיטור ימי עורכים חיפושים בניסיון לאתרו

חיפושים אחר (חדשות 2)

דרמה בלב כנרת: תושב מרכז הארץ ששהה יחד עם בני משפחתו על סירה בימת הכנרת נעדר בשעות האחרונות לאחר שככל הנראה נסחף במערבולת. כוחות הצלה בשיתוף שיטור ימי עורכים חיפושים אחריו במטרה לאתר אותו.

בני משפחתו דיווחו שהאיש - בשנות ה-60 לחייו - החליט לקפוץ למים לשחייה קצרה שעה שיתר בני המשפחה נותרו על הסירה. אלא שלרוע המזל, התגלתה תקלה במנוע שסחפה את הסירה הרחק מהאיש מבלי יכולת לשלוט בה.

עברו מספר דקות עד בני המשפחה הבחינו שהאב מתרחק מהם, עד שלפתע נעלם במרחק של 500 מטרים מהחוף. כשאיבדו קשר עין עם האיש, הזעיקו בני המשפחה את המשטרה. כוחות הצלה בשיתוף שיטור ימי פתחו בסריקות בסיוע שתי סירות, אולם עד כה ללא הצלחה.

"הסירה נסחפה עם הרוח והאיש נשאר מאחור", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פקד ניר קפון שנמצא על ספינת השיטור הימי. "לדברי בני משפחתו הוא נעדר החל מהשעה 16:00. במקביל לחיפושים במים, נערכות סריקות גם בחופים כדי לבדוק האם הגיע לאחד מהם".

"כרגע אין שעת יעד לחיפושים ואנו מקווים למצוא אותו בקרוב", הוסיף פקד קפון. "כיוון שהחשיכה יורדת נערוך הערכת מצב ובהתאם אליה נחליט על המשך החיפושים והאופן שבהם הם יבוצעו".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק