החרדים נגד גמר כוכב נולד בי-ם: "מחלל את השבת"

כרוז שהופץ ע"י פלג "העדה החרדית" בירושלים, תוקף בחריפות את דבר קיומו של אירוע גמר תכנית "כוכב נולד" בבירה, בעוד כשבוע וחצי. "אנחנו מזועזעים עד עמקי נשמתנו מחילול ה'", נכתב בין השאר. "הוא מתוכנן ע"י העירייה הציונית בעיר הקודש"

ההודעה שהופצה נגד גמר "כוכב נולד" (סוכנות הידיעות חדשות 24)

בעדה החרדית נערכים לגמר התכנית "כוכב נולד", שצפוי להיערך במוצאי שבת - בעוד כשבוע וחצי בירושלים. רבני פלג "העדה החרדית" מוחים על "חילול השבת" שיתרחש, לדבריהם, בגמר ומפרסמים הודעות מיוחדות מהן עולה טון זועם על האירוע.

"היהדות החרדית מזועזעת עד עמקי נשמתה מחילול ה' הנורא המתוכנן ע"י העירייה הציונית בעיר הקודש והעומד בראשה", נכתב בין השאר בהודעה, שתקפה גם את ראש העיר ניר ברקת: "הוא גמר אומר לכלות ולחלל את קדושת עיר הקודש ע"י מופע תועבה מכוער סמוך למקום המקדש, בליל מוצ"ש א' סליחות".

"למחות נגד חילול השבת"

בעדה החרדית מבטיחים כי העניין לא יעבור לסדר היום ומבטיחים למחות נגד המופע: "חובת כל איש בישראל למחות נגד חילול השבת", הדגישו. "בכוח הרבים יוסר שקץ משומם מעל חומת עיר הקודש".

אין זו הפעם הראשונה שגורמים חרדים מאיימים בהפרעות להפקת כוכב נולד בירושלים, אך בעדה החרדית מבהירים כי למרות התרעומת של חברי הקואליציה של ברקת בנוגע לאירוע במוצאי שבת, הם נושאים באחריות לא פחות ממנו ל"פריצות הנוראה", לדבריהם.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק