חיפה: נער בן 17 צנח אל מותו מהקומה ה-7

בתחילה נמסר כי הנער ככל הנראה שאף גז מזגנים - וצנח אל מותו, אך אח"כ התברר שהנער לא שאף את הגז המסוכן. צוות מד"א שהגיע למקום ביצע בנער פעולות החייאה ממושכות אך נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה

טרגדיה בחיפה: נער בן 17 נפל הלילה אל מותו מגג בניין בן שבע קומות ברחוב הרב משאש שבשכונת נווה יוסף בעיר. צוות מד"א כרמל שהוזעק למקום ביצע בנער פעולות החייאה ממושכות אך נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

צוות מד"א שהגיע למקום מסר בתחילה כי הנער ככל הנראה שאף גז מזגנים עם חבריו, איבד את שיווי המשקל ונפל מגג הבניין, אך מספר שעות לאחר המקרה התברר כי הנער לא שאף את הגז המסוכן.

במרס: בן 16 נמצא בביה"ס ללא רוח חיים

יובל לוונטל, פרמדיק של מד"א שהגיע לזירה סיפר לחדשות 2 על האירוע: "כשהגענו מצאנו את הנער על הרצפה עם פגיעות באזור הראש ודימום רב. התחלנו במאמצי החייאה שכללו גם תרופות אך נאלצנו לקבוע את מותו.

בחודש מרס השנה נמצא בנתניה נער בן 16 ללא רוח חיים בשטח בית ספר בעיר. צוות מד"א שרון שהגיע למקום ניסה להחיות את הנער, אך ללא הצלחה, ונאלץ לקבוע את מותו. מהחקירה עלה כי ככל הנראה הנער שאף גז מזגנים, נפל מגג בית הספר - וכך מצא את מותו.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק