צפו: נתניהו ושרה על הקיאק בצפון

ראש הממשלה ורעייתו עשו הפסקה מענייני היומיום, ויצאו לחופשה בת יומיים בצפון. על הפרק: ביקור באזור ראש פינה, בצפת וגם לינה בצימר וארוחת בוקר דשנה. כדי להצטנן מהחום הכבד, יצאו השניים לשייט קיאקים מאתגר בירדן. כך זה נראה

חותר קדימה: ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה יצאו לחופשה פרטית בת יומיים בצפון, במסגרתה יצאו למסלול קיאקים בנהר הירדן. נתניהו חתר במסלול שאורכו שלושה קילומטרים וחצי, מכפר בלום עד גשר להבות הבשן.

"היה כבוד גדול ומרגש מאוד", סיפר היום רז גל מקיאקי כפר בלום בשיחה עם דנה ויס בתכנית "שש עם". "ראש הממשלה ורעייתו הגיעו אלינו, ונתניהו תפס מיד משוט והחל לחתור במלוא המרץ. הוא סיפר על ימיו בסיירת, ואחר כך אפילו הפסדנו לו בתחרות עם הקיאק". הוא הוסיף כי "גם שרה התעניינה מאוד בצוות, וגם בטבע".

לילה בצימר וארוחת בוקר 

היום סיימו השניים את חופשתם הקצרה, לאחר שאתמול ביקרו באזור ראש פינה ויער ביריה באזור צפת. במסגרת הטיול, ביקרו במצפה נמרוד, ובהמשך אף צפויים לבקר בבית הספר וילקומיץ', שבעבר נוהל על ידי סבו של ראש הממשלה.

את הלילה העבירו נתניהו ורעייתו באחד מהצימרים באזור הצפון, ונהנו מארוחת בוקר. לאחר מכן יצאו לדרכם, במסגרתה, כאמור יצאו למסע שייט קיאקים. יחד עם השניים עלו על הקיאק גם שלושה ממאבטחיו של ראש הממשלה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק