פרויקט מגיש נולד: עכשיו בבאר שבע

חלמתם פעם להגיש את המהדורה של חדשות ערוץ 2? לראיין את נשיא ארצות-הברית ברק אובמה? לבשר לעם ישראל על תוצאות הבחירות? חדשות 2 בפייסבוק והתכנית "מהדורה ראשונה" מאפשרת לכם להגשים חלום, ולהראות לנו כמה טוב אתם יודעים להגיש חדשות. והיום אנחנו עד השעה 22:00 בקניון הנגב בבאר-שבע

תושבי הדרום - היום זו ההזדמנות שלכם להגיש מהדורה: פרויקט משותף של מהדורה ראשונה ושל חדשות 2 בפייסבוק מאפשר לכם לנסות להגיש את החדשות.

מאות כבר הגיעו לפתיחת עמדת "מגיש נולד" בקניון עזריאלי בתל-אביב, בגבעתיים, בחיפה ובאור יהודה במהלך השבועות האחרונים כדי לנסות את מזלם, וכעת מגיע תורם של תושבי אזור הדרום. היום תוכלו להימלט מהחום למזגן בקניון הנגב הממוזג בבאר-שבע ולהגיש את מהדורת החדשות שלכם בין השעות 9:00-22:00.

תחרות "מגיש נולד" יצאה לדרך בתחילת השבוע שעבר, והטירוף בעיצומו. עמדה של התחרות מוצבת בכל יום בקניון עזריאלי אחר, וכל המבקרים מוזמנים להיכנס לעמדה ולהקליט מהדורה אישית משלהם. המהדורה נראית ממש כאילו צולמה באולפן בו יושבת כל ערב יונית לוי.

במהלך הצילומים ניגשו לעמדה הממוחשבת מאות בני אדם מכל הסוגים והמינים: צעירים, מבוגרים, דתיים, חילוניים, נשים, גברים וגם שתי בנות חירשות מנתניה, שהקליטו מהדורת חדשות בשפת הסימנים, בשביל הקהילה שלהן.

אז איך זה קורה? אין טקסט כתוב מראש, כך כל אחד יכול להגיש את המהדורה שלו, ומי שמקבל את פניכם זה אורן וייגנפלד, מגיש מהדורה ראשונה שידריך אתכם כיצד להקליט את המבזק שלכם. אנחנו מצלמים 30 שניות של סרטון בו אתם מגישים, מעלים אותו לעמוד המיוחד של "מגיש נולד" בפייסבוק, והסרטון שיזכה בהכי הרבה "לייקים" יזכה בהופעה טלביזיונית בחדשות 2.

איפה ומתי אפשר לצלם את המהדורות?

היום: עזריאלי בבאר שבע - קניון הנגב
24.8 עזריאלי במודיעין
25.8 עזריאלי בהוד השרון
26.8 עזריאלי בהרצליה - קניון האאוטלט בהרצליה
29.8 עזריאלי בירושלים - קניון מלחה
30.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון
31.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון

בואו להגיש את המהדורה בעצמכם

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק