העתיד של יונית על פי "מגיש נולד"

מגישי החדשות של ערוץ 2 מדווחים מדי יום על האירועים שנמצאים על סדר היום. אבל מגיש צעיר שהגיע לעמדת פרויקט "מגיש נולד" של מהדורה ראשונה וחדשות 2 בפייסבוק החליט לקבוע סדר יום מחודש ומצא עיסוקים יוצאי דופן לכתבי החדשות ובהם יונית לוי, רוני דניאל וגם עמית סגל. האם כבר תכננתם את מבזק החדשות שלכם?

פרויקט מגיש נולד מאפשר לכם להעלות מבזקים על פי דמיונכם ויש שניצלו זאת כדי למצוא עיסוק חדש לעובדי חברת החדשות. מגיש נולד שהגיע לנסות את מזלו בקניון עזריאלי באור יהודה החליט להגיש מבזק קצר שבו מינה את מגישת המהדורה המרכזית יונית לוי למחליפתו של ליברמן.

במהלך הפרויקט משותף של מהדורה ראשונה ושל חדשות 2 בפייסבוק, מינה הצעיר את פרשן חדשות 2 רוני דניאל לשר הביטחון. הכתב עמית סגל שעובד בשליחות באירופה, נבחר לדברי המגיש הצעיר לתפקיד הרמטכ"ל הבא במקומו של רא"ל גבי אשכנזי, והכל במבזק קצר שצולם מהעמדה בקניון.

מאות כבר הגיעו לפתיחת עמדת "מגיש נולד" בקניון עזריאלי בתל-אביב, בגבעתיים ובחיפה במהלך השבוע שעבר כדי לנסות את מזלם, והטירוף בעיצומו. עמדה של התחרות מוצבת בכל יום בקניון עזריאלי אחר, וכל המבקרים מוזמנים להיכנס לעמדה ולהקליט מהדורה אישית משלהם. המהדורה נראית ממש כאילו צולמה באולפן בו יושבת כל ערב יונית לוי.

מאות בני אדם מכל הסוגים והמינים כבר ניגשו לעמדה הממוחשבת : צעירים, מבוגרים, דתיים, חילוניים, נשים, גברים וגם שתי בנות חירשות מנתניה, שהקליטו מהדורת חדשות בשפת הסימנים, בשביל הקהילה שלהן.

אז איך זה קורה? אין טקסט כתוב מראש, כך כל אחד יכול להגיש את המהדורה שלו, ומי שמקבל את פניכם זה אורן וייגנפלד, מגיש מהדורה ראשונה שידריך אתכם כיצד להקליט את המבזק שלכם. אנחנו מצלמים 30 שניות של סרטון בו אתם מגישים, מעלים אותו לעמוד המיוחד של "מגיש נולד" בפייסבוק, והסרטון שיזכה בהכי הרבה "לייקים" יזכה בהופעה טלביזיונית בחדשות 2.

איפה ומתי אפשר לצלם את המהדורות?

היום: עזריאלי באור יהודה
23.8 עזריאלי בבאר שבע - קניון הנגב
24.8 עזריאלי במודיעין
25.8 עזריאלי בהוד השרון
26.8 עזריאלי בהרצליה - קניון האאוטלט בהרצליה
29.8 עזריאלי בירושלים - קניון מלחה
30.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון
31.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון

בואו להגיש את המהדורה בעצמכם

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק