בן 21 המתין לחברו ברכב - ומת באופן מפתיע

צעיר בן 21 בחיפה בסך הכל רצה להמתין ברכב לחברו עד שיסיים לעבוד, אך מת במפתיע. חברו שנכנס לרכב מצא את החבר ללא רוח חיים והזעיק את מד"א. לאחר מאמצי החייאה ממושכים, נקבע מותו של בן ה-21. במשטרה הדגישו כי אין חשד לפלילים

חיכה ברכב ומת. אילוסטרציה (חדשות 2)

טרגדיה בצפון: גופתו של צעיר בן 21 מחיפה נמצאה היום במכוניתו סמוך למפעל "גדות" שבמפרץ בעיר. מהמשטרה נמסר כי הצעיר המתין לחברו עד שיסיים לעבוד, אך כשזה הגיע לרכב, מצא את בן ה-21 כשהוא ללא רוח חיים.

צוות מד"א-כרמל שהוזעק למקום ביצע בצעיר החייאה, אך בהמשך נאלץ הרופא לקבוע את מותו. נסיבות המוות עדיין אינן ברורות, אך מהמשטרה נמסר כי לא קיים חשד לפלילים. עוד עולה כי הצעיר שמת בנסיבות טרגיות עובד באותו המפעל, אך באותו היום היה בחופשה.

דיברה בטלפון - ומתה במפתיע

בחודש ינואר האחרון מתה תושבת ירושלים בת 17 באופן בפתאומי בשעה ששוחחה בטלפון. בני משפחתה של הנערה סיפרו שהיא עמדה בסלון הבית, כשלפתע התמוטטה ונפלה על הרצפה - בלי שום התרעה מוקדמת.

בני המשפחה המבוהלים חשו אל הנערה וניסו להעירה, כיוון שחשבו תחילה שהתעלפה, ואף העבירה אותה למזרון וניסו להרים את רגליה, אך בהמשך הבינו כי היא שוכבת ללא רוח חיים.

"אחרי 50 דקות של מלחמה - מלאך המוות ניצח"

"קיבלנו קריאה על עילפון, ולאחר מכן זה שינו את הקריאה להחייאה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט שלום גליל, פרמדיק של מגן דוד אדום שהגיע לבית המשפחה. "כשהגענו למקום הבנו שיש צורך בניידת טיפול נמרץ".

אלי פולק מארגון "איחוד הצלה" שהגיע ראשון למקום האירוע, סיפר על ההלם שאחז בני המשפחה. לדבריו, המשפחה עדיין לא מעכלת את מה שקרה. "כשהגענו לבית הם ישבו וקרא תהילים. הם חשבו שהיא בסך הכל התעלפה והעבירו אותה למזרון והרימו לה את הרגליים עד שנגיע. בגלל שמדובר בבחורה צעירה, אי אפשר היה להישאר אדיש".

לחדשות 2 בפייסבוק כבר הצטרפתם?