אופנוען נתקע באת חפירה וניצל בנס

הדבר האחרון לו ציפה רוכב האופנוע עופר ארגמן מחדרה במהלך נסיעתו בכביש 6 - הוא את חפירה שהונח באמצע הכביש. האת הצליח להרוס את מערכת ההיגוי של האופנוע ולפגוע משמעותית בחלקיו הפנימיים, אך עופר למרבה המזל ניצל בנס. עכשיו הוא מספר בשיחה עם חדשות 2: "אם זה היה נהג אחר, חסר ניסיון, זה היה נגמר במוות ודאי"

את החפירה תקוע באופנוע, מיד לאחר התאונה (חדשות 2)

כשעופר ארגמן, בן 47 מחדרה, נסע בכביש 6 עם אופנוע ה"סוזוקי" שלו, הוא בוודאי לא ציפה להיתקל באת חפירה שהונח לרוחבו של הכביש. תושייתו של עופר והניסיון שצבר במשך שנות נסיעתו על הרכב הדו גלגלי עשו את שלהם, ומנעו ממנו מוות כמעט ודאי.

ארגמן סיפר לחדשות 2 כי בשעה שהוא נסע בכביש 6 לכיוון צור יגאל כשבקטע שבאזור טירה, הבחין לפתע מרחוק בחפץ ארוך. "ראיתי את חפירה מונח לרוחבו של הכביש, נסעתי במהירות ולא הייתה לי ברירה אלא לעלות עליו, תוך כדי שמעתי רעש חזק מהאופנוע".

האת נתפס במערכת ההיגוי ונתקע לצערו של ארגמן בין ההגה לבין הרצפה. "ניסיתי להשתלט על האופנוע ותוך כדי השתלטות החלק התחתון גירד את הכביש, בסופו של דבר הצלחתי איך שהוא להסיט את האופנוע לשוליים ולעצור", הוא מספר.

ארגמן, נשוי ואב לארבעה, ובעל עסק למכירת ולתיקון אופנועים, זוקף את היותו בחיים לזכות השנים הרבות שהוא מבלה עם האופנוע שלו בכבישי הארץ. "אם זה היה נהג אחר, חסר ניסיון, זה היה מסתיים במוות". ארגמן מצידו כבר מתכנן לברך את ברכת הגומל בשבת הקרובה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק