"מגיש נולד": גם בשפת הסימנים

פרויקט משותף של מהדורה ראשונה ושל חדשות 2 בפייסבוק מאפשר לכם לנסות להגיש את החדשות. מאות הגיעו לעמדת "מגיש נולד" בקניון עזריאל בתל-אביב, ביניהם גם שתי בנות שהקליטו עצמם מגישות מהדורה בשפת הסימנים. מחר תוכלו לבקר אותנו ולהצטרף לתחרות בקניון עזריאלי בחולון

חלמתם פעם להגיש את המהדורה של חדשות ערוץ 2? לראיין את נשיא ארצות-הברית ברק אובמה? לבשר לעם ישראל על תוצאות הבחירות? חדשות 2 בפייסבוק והתכנית "מהדורה ראשונה" מאפשרת לכם להגשים חלום, ולהראות לנו כמה טוב אתם יודעים להגיש חדשות.

תחרות "מגיש נולד" יצאה לדרך בתחילת השבוע, והטירוף בעיצומו. עמדה של התחרות מוצבת בכל יום בקניון עזריאלי אחר, וכל המבקרים מוזמנים להיכנס לעמדה ולהקליט מהדורה אישית משלהם. המהדורה נראית ממש כאילו צולמה באולפן בו יושבת כל ערב יונית לוי.

היום ניגשו מאות בני אדם לעמדה בקניון עזריאלי בתל-אביב, מכל הסוגים והמינים: צעירים, מבוגרים, דתיים, חילוניים, נשים, גברים וגם שתי בנות חירשות מנתניה, שהקליטו מהדורת חדשות בשפת הסימנים, בשביל הקהילה שלהן.

מחר תוכלו לפגוש אותנו בקניון עזריאלי בחולון, מהשעות 9:00-21:00. 

איך התחרות עובדת?

אז איך זה קורה? אין טקסט כתוב מראש, כך כל אחד יכול להגיש את המהדורה שלו, ומי שמקבל את פניכם זה אורן וייגנפלד, מגיש מהדורה ראשונה שידריך אתכם כיצד להקליט את המבזק שלכם. אנחנו מצלמים 30 שניות של סרטון בו אתם מגישים, מעלים אותו לעמוד המיוחד של "מגיש נולד" בפייסבוק, והסרטון שיזכה בהכי הרבה "לייקים" יזכה בהופעה טלביזיונית בחדשות 2.

צפו במגישי החדשות הטריים שניסו את מזלם היום בקניון עזריאלי בתל אביב. אם חשבתם שאחד מהם עשה עבודה טובה בהגשה, פרגנו לו בלייק בדף "מגיש נולד" בפייסבוק. חושבים שאתם יכולים לעשות זאת טוב יותר? הגיעו מחר לעמדה בתל אביב.

איפה ומתי אפשר לצלם את המהדורות?
18.8 עזריאלי בחולון
19.8 עזריאלי בגבעתיים
20.8 עזריאלי בחיפה
22.8 עזריאלי באור יהודה
23.8 עזריאלי בבאר שבע - קניון הנגב
24.8 עזריאלי במודיעין
25.8 עזריאלי בהוד השרון
26.8 עזריאלי בהרצליה - קניון האאוטלט בהרצליה
29.8 עזריאלי בירושלים - קניון מלחה
30.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון
31.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון