האם: "רציתי להשמיע את קול הילדים שנרצחו"

לילך שם טוב, ששלושת ילדיה נרצחו לפני כחודש, הגיעה היום לפתיחת משפטו של האב החשוד ברציחתם כשהיא מצוידת בהקלטה שלהם שרים. "אני היחידה שיכולה להשמיע כעת את קולם", אמרה בעצב. צפו בראיון עמה

לילך שם טוב עדיין מתקשה לעכל שלא תראה את שלושת ילדיה שנרצחו לפי כחודש. כתב האישום המזעזע שהוגש היום נגד איתי בן דרור, אביהם של הילדים שנאשם ברציחתם, חושף את מסכת הזוועה שעברה עליהם בשעותיהם האחרונות.

היום היא הגיעה לבית המשפט כשהיא מצוידת בהקלטה של ילדיה שרים, והשמיעה אותה לבן דרור במפגש שהפך טעון במיוחד. "רציתי להתעמת איתו", היא מסבירה את המעשה הקיצוני. "ברציונל, אני מבינה מה היה אבל טרם הספקתי לעכל את הסיטואציה הבלתי נתפסת שאני עוברת. רציתי להשמיע את הקול של ילדי שמאוד אהבו את אבא שלהם ואני היחידה שיכולה לעשות זאת", הסבירה האם בראיון מיוחד לתכנית "שש".

"אני מרגישה שאני נמצאת עכשיו בתוך בועה ומאוד קשה לי, ורציתי לפתוח את הסכר הרגשות שהציפו אותי", הוסיפה שם טוב. "עצם העובדה שהוא בכה, הוא הצליח להבין אולי מה הוא עשה ואני מרגישה שזה הצליח לחבר אותו למעשה הנורא".

בנוגע לכתב האישום הקשה שהוגש אמרה לילך: "לא קראתי את סעיפי כתב האישום הקשה, המשפחה שלי מאוד מגוננת עלי, אבל אני מאמינה שאני אקרא גם את זה בהמשך. כשאני רואה את האיש הזה אני חשה בוז ושנאה. אספתי אותו מהביבים והוא הרס לכולנו. כפי שהבטחתי לו כשהוא יצא מבית המשפט - תהיה מלחמה ואני אדאג שימצו איתו את הדין ושהוא יישב עד תום ימיו במאסר".

כשנכנס בן דרור לאולם, לילך שהייתה נסערת מאוד וקראה לעברו "רוצח". אחותה קראה לעברו בזעם מהול בעצב "רוצח, מפלצת, הנה הילדים שלך שרצחת, בהמה", והראתה לו את תמונותיהם של הילדים וכן השמיעה לו הקלטה של הילדים שרים. הדיון בתשובה לכתב האישום נדחה ל-12 בספטמבר.

כתב האישום: יום כיף ואז - 153 דקירות

יום כיף עם אבא, ובערב - 3 רציחות מזעזעות: קצת פחות מחודש לאחר שרצח את שלושת ילדיו בנתניה, הוגש היום כתב אישום נגד איתי בן-דרור לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה. באולם בית המשפט נמצאת גם אם ילדיו של בן-דרור, לילך שם-טוב.

בכתב האישום מתואר כיצד התכונן בן-דרור לרצח 3 ילדיו, עומר, רוני ואור: "לצורך ביצוע הרצח רכש הנאשם סכין חדה המיועדת לחיתוך בשר. הנאשם לא הסתפק בסכין זו, ועל מנת לבצע את הרצח במהירות, רכש בחנות בשוק בנתניה סכין נוספת המכונה סכין קצבים. עוד רכש הנאשם סלוטייפ רחב, שישמש אותו בזמן הרצח לכסות את פיהם של הילדים".

כדי לסמם את ילדיו לפני שרצח אותם בדקירות באותו ליל שבת נורא, "אגר הנאשם כמות גדולה של כדורי הרגעה מסוג קלונקס וכדורי שינה מסוג בונדורמין וכן רכש משקאות אלכוהוליים, שישמשו אותו לצורך ביום ניסיון אובדני לאחר ביצוע הרצח".

היום האחרון: מספרה, ארוחת בוקר, קרקס, ארוחת ערב - ורצח

עוד מתואר, לפרטי פרטים מצמררים, היום האחרון בחייהם של רוני, עומר ואור: בבוקר הלכו האב וילדיו למספרה, שם עשו לרוני פן. לאחר מכן הלכו כולם לארוחת בוקר במדרחוב בנתניה, הם שבו לדירה - בה מאוחר יותר יירצחו באכזריות - ונסעו לקרקס. לאחר מכן נוסעים הארבעה במונית לארוחת ערב במסעדה, משם הם ממשיכים למסעדה נוספת כדי לאכול קינוחים.

"סמוך לשעה 19:30 הגיע הנאשם עם הקטינים לדירה", כך בכתב האישום. "עת הורידו הילדים בגדים והתארגנו לשינה, ריסק הנאשם כדור מסוג בונדורמין לכל אחד מהם ושם אותו בכוס עם שתייה מסוג אייס תה. הילדים שתו מעט והלכו לישון ואילו הנאשם שתה שני בקבוקי בירה. עומר ואור נרדמו כל אחד על מזרון בחדרם המשותף ואילו רוני נרדמה על המזרון בחדרו של הנאשם".

עוד נכתב, "סמוך לאחר מכן, בדק הנאשם באינטרנט, במחשב בדירה, היכן מיקום כלי הדם הראשיים בגוף האדם, על מנת שדקירותיו יביאו למותם של הילדים במהירות. סמוך לשעה 22:45 נטל הנאשם את הסכין ונכנס לחדר בו לנו עומר ואור. הנאשם סגר את התריסים, נטל מגבת, כיסה את פניו של אור ודקר אותו בבית החזה ובבטן כ-29 דקירות. אור ניסה מתוך שינה להתגונן וכך נגרם לו גם חתך בשורש כף יד ימנית. בסיום וידא הנאשם כי אין לאור דופק".

"רוני ניסתה להתנגד"

"לאחר מכן, הלך הנאשם לשירותים, נטל משם מגבת נוספת, שב לחדר וכיסה את פניו של עומר במגבת. הנאשם דקר את עומר בסכין כ- 38 פצעי דקירה בחזה וכ-16 פצעי דקירה בבטן. עומר ניסה להתגונן מתוך שינה ובכך נגרם לו גם פצע דקירה בשוק השמאלית", עוד מפורט. "הנאשם שטף את הסכין בשירותים והמשיך לחדרו, שם ישנה רוני. הנאשם כיסה את פניה של רוני במגבת ודקר אותה בסכין כ-70 דקירות בבית החזה ובבטן. רוני ניסתה מתוך שינה להתנגד למעשיו של הנאשם, הזיזה ראשה מצד לצד וכך נגרם לה גם פצע חתך באמה השמאלית".

לאחר הרצח הנורא, "הנאשם נטל את גופותיהם של אור ועומר והניחם על המזרון ליד גופתה של רוני. הנאשם כיסה את גופות הילדים בסדין, ואילו את המגבות שכיסו את פניהם של המנוחים אסף ושם בשקית בחדר הכביסה. לאחר מכן, סמוך לשעה 2:00 שתה הנאשם בירה וויסקי וחתך את פרקי ידיו".

בכתב האישום המזעזע מתואר גם כיצד הכין בן-דרור את השטח לרצח - ובעיקר להתאבדותו הכושלת. "בתאריך 21.7.10 כתב הנאשם מכתבים, הנושאים תאריך יום 24.7.10 והנחזים להיות מכתבי התאבדות, בהם גולל הנאשם את הסיבות לרצח הילדים. עוד באותו מועד הכין הנאשם תיק ובו בגדים, כלי רחצה וכסף בסך 1500 שקלים".

"על התיק הצמיד הנאשם פתק ובו בקשה כי במידה ולא יצליח למות יילקח התיק עבורו לבית החולים. כמו כן, הכין הנאשם מכתב ועליו צילום תעודת הזהות שלו, עליו כתב כי הוא חולה נפש בפרדסיה וכי לא ראה את ילדיו 7 חודשים, עוד כתב הנאשם על הדף טלפונים שימושיים של בני משפחה וחבר", נכתב.

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

האב הרוצח: "עומר, רוני ואור שלי לנצח"

אם הילדים: "נשבעת שהוא יקבל את העונש"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

צפו: משפחת האם נגד האב שרצח את ילדיו

איתי בן-דרור משחזר את רצח ילדיו

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם