המולה סביב דוכן מגיש נולד בקניון עזריאלי בת"א

כנראה שכולם רוצים להגיש מבזק חדשות בחדשות 2 באינטרנט, אחרת אי אפשר להסביר את ההמולה סביב הדוכן, כשעשרות מגישי מבזקים לעתיד צובאים על הדוכן ומחכים לתורם. כבר ניסיתם להקליט את מבזק החדשות שלכם?

כולם רוצים להיות מגיש נולד: עשרות אנשים מתגודדים בשעות אלו סביב דוכן הפייסבוק של חדשות 2 באינטרנט בקניון עזריאלי בתל אביב וממתינים לתורם כדי להקליט מבזק חדשות קצר, ואולי לזכות בתחרות הנחשקת ולהופיע מול כל צופי החדשות במהדורה ראשונה.

כנראה שהרבה אנשים לא מסתפקים בצפייה בחדשות, אלא רוצים לעבור לצד השני של המסך ולעשות, ולו לפעם אחת, את מה שמגישים כמו אורן וייגנפלד, עודד בן עמי, דני קושמרו ויונית לוי עושים מדי יום. בחודש הבא אחד מהם, כאמור, יזכה לעשות זאת. למי שעדיין לא מעודכן, נזכיר כי פעילות משותפת של מהדורה ראשונה ושל חדשות 2 בפייסבוק, תאפשר לכם לנסות מהבוקר ובכל יום בשבועיים הקרובים לעשות בדיוק את הדבר הזה - להגיש חדשות.

עמדת "מגיש נולד" תוצב בקניוני עזריאלי ברחבי הארץ בשבועיים הקרובים, וכל מי שעובר לידה יכול להיכנס. ממש כל אחד ממבקרי הקניון מוזמן להיכנס לתוך העמדה שלנו ולהקליט את מהדורת החדשות האישית שלו. היום תוכלו לעשות זאת עד לשעה 21:00 בקניון עזריאלי בתל אביב.

איך עושים את זה?

אין טקסט כתוב מראש, כך כל אחד יכול להגיש את המהדורה שלו, ומי שמקבל את פניכם זה אורן וייגנפלד, מגיש מהדורה ראשונה שידריך אתכם כיצד להקליט את המבזק שלכם.

ומה קורה עם כל המהדורות שתצלמו? צוות חדשות 2 באינטרנט יעלה את כל קטעי הווידאו לדף "מגיש נולד" של חדשות 2 בפייסבוק ושם תיערך תחרות לייקים. מי שיזכה בהכי הרבה לייקים יקבל פרס שווה והמהדורה שהוא הקליט תשודר במהדורה ראשונה.

מנהלת השיווק של קניוני עזריאלי ענת חיננזון אמרה היום: "אנו מבינים את הצורך החזק להתחבר לרשתות חברתיות, ואין ספק שהבילוי ברשתות חברתיות דומה בהרבה בחינות לבילוי בקניונים ומתחילים לפעול בצורה אפקטיבית".

איפה ומתי אפשר לצלם את המהדורות?

16.8 עזריאלי תל אביב
17.8 עזריאלי תל אביב
18.8 עזריאלי בחולון
19.8 עזריאלי בגבעתיים
20.8 עזריאלי בחיפה
22.8 עזריאלי באור יהודה
23.8 עזריאלי בבאר שבע - קניון הנגב
24.8 עזריאלי במודיעין
25.8 עזריאלי בהוד השרון
26.8 עזריאלי בהרצליה - קניון האאוטלט בהרצליה
29.8 עזריאלי בירושלים - קניון מלחה
30.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון
31.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון