מגיש נולד: בואו להגיש מהדורה בעצמכם

פעילות משותפת של מהדורה ראשונה ושל חדשות 2 בפייסבוק תאפשר לכם לנסות בשבועיים הקרובים לעשות בדיוק את הדבר הזה - להגיש חדשות. בואו בהמוניכם בשבועיים הקרובים וצלמו את המהדורה שלכם, שאולי תשודר גם בטלוויזיה. העמדה תנדוד עד סוף החופש הגדול בין קניוני עזריאלי

יכול להיות שגם לכם אולי התחשק פעם לעמוד אצלנו באולפן החדשות ולהגיש מהדורה? אז כדאי שתדעו שעכשיו זה אפשרי.

פעילות משותפת של מהדורה ראשונה ושל חדשות 2 בפייסבוק, תאפשר לכם לנסות מהבוקר ובכל יום בשבועיים הקרובים לעשות בדיוק את הדבר הזה - להגיש חדשות.

עמדת "מגיש נולד" תוצב בקניוני עזריאלי ברחבי הארץ, וכל מי שעובר לידה, יכול להיכנס. ממש כל אחד ממבקרי הקניון מוזמן להיכנס לתוך העמדה שלנו ולהקליט את מהדורת החדשות האישית שלו. הבוקר תוכלו לעשות זאת מהשעה 9:00 ועד 21:00 בקניון עזריאלי בתל אביב.

אין טקסט כתוב מראש, כך כל אחד יכול להגיש את המהדורה שלו, ומי שמקבל את פניכם זה אורן וייגנפלד, מגיש מהדורה ראשונה שידריך אתכם כיצד להקליט את המבזק שלכם.

ומה קורה עם כל המהדורות שתצלמו? צוות חדשות 2 באינטרנט יעלה את כל קטעי הווידאו לדף "מגיש נולד" של חדשות 2 בפייסבוק ושם תיערך תחרות לייקים. מי שיזכה בהכי הרבה לייקים יקבל פרס שווה והמהדורה שהוא הקליט תשודר במהדורה ראשונה.

מנהלת השיווק של קניוני עזריאלי ענת חיננזון אמרה היום: "אנו מבינים את הצורך החזק להתחבר לרשתות חברתיות, ואין ספק שהבילוי ברשתות חברתיות דומה בהרבה בחינות לבילוי בקניונים ומתחילים לפעול בצורה אפקטיבית".

איפה ומתי אפשר לצלם את המהדורות?

16.8 עזריאלי תל אביב
17.8 עזריאלי תל אביב
18.8 עזריאלי בחולון
19.8 עזריאלי בגבעתיים
20.8 עזריאלי בחיפה
22.8 עזריאלי באור יהודה
23.8 עזריאלי בבאר שבע - קניון הנגב
24.8 עזריאלי במודיעין
25.8 עזריאלי בהוד השרון
26.8 עזריאלי בהרצליה - קניון האאוטלט בהרצליה
29.8 עזריאלי בירושלים - קניון מלחה
30.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון
31.8 עזריאלי ברמת גן - קניון איילון