חם לכם? זה לא ישתפר בקרוב

שרב כבד צפוי להיות מורגש לאורך כל השבוע, כשהבוקר יהיו הטמפרטורות גבוהות מהרגיל לעונה. בהמשך השבוע צפוי המצב רק להחמיר כשעומס החום אף יוגדר קיצוני. מחכים לשבירת השרב? כנראה שתצטרכו לחכות עוד הרבה מאוד זמן

גם לכם נמאס כבר מהחום הכבד? (AP)

היכונו לביאת השרב: מזג האוויר היום צפוי להיות חם מהרגיל לעונה ובהמשך היום צפויות הטמפרטורות לעלות ותורגש הכבדה בעומס החום. נכון לשעות הבוקר המוקדמות מזג האוויר עוד נוח יחסית, ואפילו נאה, אך אסור להתבלבל מהמצב, שכן הטמפרטורות יכולות רק לעלות בהמשך.

בצפון ינועו היום הטמפרטורות מ-24 מעלות בבוקר בקצרין ועד ל-35 בצהריים. בחיפה יהיו טמפרטורות דומות עם 27 מעלות בבוקר ו-34 בצהריים. בתל אביב תגיע הטמפרטורה היום בשיאה ל-32 מעלות וטמפרטורה דומה תורגש גם בירושלים. בדרום, כמו תמיד, יורגש עומס חום כבד במיוחד עם 36 מעלות בשיא בבאר שבע ו-43 באילת.

כדי להתרענן בזמן החום הכבד, ניתן לצאת לים, שם גובה הגלים ינוע בין 50 ל-110 סנטימטרים. עם זאת, טמפרטורת המים לא צפויה להקל בהרבה על המתרחצים והיא תעמוד על לא פחות מ-30 מעלות.

השרב הכבד והקשה לא צפוי לעזוב אותנו בקרוב וגם מחר וביום שלישי יהיה חם מהרגיל לעונה ועומס חום כבד ישרור ברוב אזורי הארץ. ברביעי וחמישי אף תורגש הכבדה נוספת בעומס החום והוא יהיה כבד עד קיצוני.