משחק המין באזיקים הסתיים בתחנת הכבאות

זוג מגבעתיים שרצה לגוון את חיי המין החליט להשתעשע עם אזיקים. למרות שהגבר הוא שוטר במקצועו, משהו השתבש במהלך המשחק המקדים והוא מצא עצמו אזוק מבלי יכולת להשתחרר. לאחר שניסו לפתוח את האזיקים ללא הצלחה, השניים הגיעו לתחנת הכבאות ועזבו את התחנה כשהם נבוכים אך חופשיים

שיחקו בצעצוע של סיפוק. אילוסטרציה (חדשות 2)

נתפס על חם: מה עושה זוג שמחפש גיוון בחיי המין שלו? מנסה אביזרים שונים כדי להכניס עניין וחשק. שוטר מגבעתיים החליט להשתמש באביזרים מהתחום המקצועי שלו וסיים כשהוא אזוק באזיקים משטרתיים מבלי יכולת להשתחרר.

תחנת הכבאות בגבעתיים רגילה לטפל בקריאות על שריפות וחילוץ ממקומות מסובכים, לכן אנשי התחנה נדהמו לראות את השוטר ואת חברתו מגיעים לתחנה כשהם סמוקי לחיים. השוטר, שהיה אזוק באזיקיו, הסביר ששיחק עם חברתו באמצעותם, ולמרות שהמפתח ברשותו - הוא לא הצליח לפתוח אותם.

לאחר מספר ניסיונות כושלים להשתחרר מהאזיקים, השניים החליטו לפנות לגורם שלישי שיחלץ את הגבר. הם התלבשו ופנו לתחנת הכבאות הקרובה, שם גוללו בפני הכבאים את הסיפור שהוביל למצבם.

הכבאים לא איבדו את שלוותם למשמע הסיפור המשעשע של השניים, וחילצו את הבחור בעזרת ציוד הידראולי ללא פגע. נבוכים אך חופשיים הם הלכו לביתם, וכנראה שבפעם הבאה הם יחפשו אמצעים אחרים כדי לגוון את חיי המין שלהם.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק