צפו: רפרם חדד מבקר במאהל שליט

רפרם חדד, העצור הישראלי ששוחרר לאחר חמישה חודשים בכלא הלובי, הגיע היום לחזק את ידי משפחת שליט ולייחל לשחרורו של גלעד. חדד אמנם סירב, בהנחיית השב"כ, לשוחח עם התקשורת, אך לאחר הפגישה אמר נועם שליט לכתב חדשות 2 באינטרנט: "רפרם הגיע לחלוק קצת מחוויותיו ולחזק אותנו". צפו בתמונות מהפגישה

תמונות ראשונות: דמות חדשה ויוצאת דופן הגיעה היום למאהל שליט, על מנת לחזק את ידי המשפחה - רפאל (רפרם) חדד, הצעיר הישראלי בן ה-34 שהיה עצור במשך חמישה חודשים בלוב לאחר שנכנס למדינה, ושוחרר רק לאחרונה לאחר משא ומתן ממושך בין שתי המדינות. חדד נפגש עם נועם שליט במשך כ-20 דקות, אך סירב לדבר עם התקשורת.

בסביבתו של חדד נמסר כי סירובו לשוחח עם התקשורת הוא תוצאה של הנחייה ישירה שקיבל מהשב"כ. עם זאת, מסר שליט לכתב חדשות 2 באינטרנט את פרטי הפגישה לאחר שהסתיימה. לדברי שליט, השניים שוחחו על "חוויותיו" של חדד בכלא הלובי, כשהאחרון מקפיד לחזק את ידי משפחת שליט ולייחל לשחרורו של גלעד.

"רפאל הגיע לחלוק קצת מחוויותיו ולחזק אותנו, כמו הרבה ישראלים שמגיעים לחזק אותנו", אמר שליט בתום הפגישה. בהתייחס לקווי הדמיון והשוני בין תנאי השבי של גלעד למעצרו של חדד, אמר שליט כי יש לבחון כל מקרה לגופו. "עם זאת, אנחנו בהחלט מעודדים מהעזרה שנתן משרד החוץ לשחרורו של רפאל", הוסיף אביו של גלעד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק