שני הרוגים בתאונת דרכים קטלנית בין רכב למשאית בצפון

בפעם השנייה היום - תאונה קטלנית, הפעם בין רכב לבין משאית: מחקירה ראשונית של נסיבות התאונה עולה כי נהג הרכב הפרטי סטה ממסלולו והתנגש במשאית, דבר אשר גרם לתוצאות הטרגיות. לצוות מד"א-ירדן שהגיע למקום לא נותר, אלא לקבוע את מותם של שני נוסעי הרכב הפרטי

הקטל בכבישים נמשך: גבר כבן 82 ואישה כבת 53 נהרגו בשעות הצהריים בתאונת דרכים קטלנית בכביש 65, סמוך לצומת עילבון. בוחני תנועה של המשטרה החלו בבחינת הגורמים לתאונה והכביש נסגר לתנועת כלי רכב לשני הצדדים. שני ההרוגים נסעו ברכב הפרטי.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי התאונה התרחשה כאשר משאית ורכב פרטי התנגשו חזיתית. במהלך הנסיעה, מסיבה שאינה ברורה, סטה הרכב הפרטי והתנגש בעוצמה במשאית. לצוות מד"א-ירדן שהגיע במקום לא נותר הרבה, אלא לקבוע במקום את מותם של שני נוסעי הרכב הפרטי.

הבוקר: רוכב אופניים נהרג מפגיעת רכב

רוכב אופניים בשנות ה-50 לחייו, נהרג הבוקר מפגיעת רכב בכניסה למושב שדה עוזיהו סמוך לאשדוד.

מחקירה ראשונית של בוחני התנועה במשטרה עולה כי נהג הרכב הפרטי, צעיר בשנות ה-20 לחייו, נסע עם חבר ברכב המשפחתי ומסיבה שעדיין נבדקת, פגע ברוכב האופניים שנסע עם קבוצה של רוכבים נוספים.

צוות של מגן דוד אדום שהוזעק למקום, פתח במאמצי החייאה אולם בסופו של דבר נאלץ לקבוע את מותו של רוכב האופניים. השוטרים שהגיעו למקום עיכבו לחקירה את הנהג הפוגע. המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות התאונה.

במשטרה אמרו כי מדובר ברוכב האופניים ה-12 שנהרג מאז תחילת השנה בכבישי ישראל, והשישי במספר רק בחודשיים האחרונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק