בן 14 נהרג לאחר שעץ קרס על אוהל בו ישן

נער בן 14 נהרג הלילה לאחר שעץ קרס על האוהל בו ישן יחד עם משפחתו בפארק הירדן, מצפון לכנרת. צוות מד"א שהגיע למקום טיפל בפציעות קשות בראשו ובחזהו של הנער, שפונה במסוק לרמב"ם, שם מת מפצעיו. המשטרה הגיעה למקום הבוקר ופתחה בחקירה

אסון במהלך חופשה משפחתית: נער בן 14 מאזור קדומים נהרג הלילה לאחר שעץ קרס על אוהל בן ישן יחד עם בני משפחתו בפארק הירדן, מצפון לכנרת.

צוות מד"א שהגיע למקום העניק לנער, שסבל מפגיעות קשות בראשו ובחזהו, טיפול ראשוני ופינה אותו במסוק תוך פעולות החייאה לבית החולים רמב"ם בחיפה. לאחר מספר שעות, מת הנער מפצעיו.

הבוקר הגיעו שוטרים ממרחב הגליל לפארק הירדן יחד עם מומחים, שם הם בודקים אם ישנם עצים נוספים המועדים לקריסה, או שמא מדובר ברשלנות של מפעילי המקום. רב פקד בני בנימין, מפקד תחנת גולן, סיפר בגלי צה"ל כי "במהלך הלילה ניתק אחד הענפים בפארק, במשקל כמה עשרות ק"ג ולצערנו נפל ישירות על אחד האוהלים".

"כתוצאה מזה נפגע נער בן 14 במצב קשה. מבדיקה שלנו במקום לא הייתה נגיעה של יד אדם בנושא. הענף פשוט קרס, לא הייתה משיכה או חיתוך. הענף נפל מגובה של 20 ומשהו מטר על האוהל. פתחנו חקירה, זימנו את אנשי קק"ל ובעל העסק. מביקור במקום איתרנו עוד עצים שמהווים בעיה והנחנו את בעל האתר לטפל בכך", הוסיף רב פקד בנימין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק