שלד שרוף נמצא בשדה ליד צריפין

אזרח שטייל בשדה סמוך לצריפין נתקל לתדהמתו בשלד שרוף של אדם. הוא הזעיק את המשטרה, שהעבירה את העצמות לבדיקה במכון לרפואה משפטית. במשטרה בודקים כעת התאמה לפרופיל של נעדרים

מה עושה שלד אדם באמצע השדה? אזרח דיווח היום למשטרה כי הוא איתר שלד שרוף בלב שטח פתוח, בשדה שרוף באזור כביש 18, בין צריפין לראשון לציון.

שוטרים שהוזעקו למקום העבירו את השלד לבדיקה במכון לרפואה משפטית באבו-כביר. מבדיקה ראשונית שנערכה, לא ברור כמה זמן בדיוק השלד נמצא בשדה, שנשרף באופן יזום על ידי מכבי האש - כך נודע לחדשות 2 באינטרנט.

במשטרה מעריכים שהשלד היה שם עוד לפני השריפה, ובודקים כעת את כל האפשרויות - בין היתר התאמה לפרופיל של נעדרים. עוד נבדקת אפשרות שמדובר בשלד של בעל חיים.

מתנדב זק"א משה גומרו, שנמצא בזירת האירוע, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "קיבלנו קריאה מהמשטרה וכאשר הגענו גילינו כי מדובר בגופה שרופה. אי אפשר לומר מה גילו של אותו אדם, אבל מעריכים שמדובר בגופת גבר".

"הגופה נמצאה בכביש 18 עוקף ראשון לציון, סמוך לבית החולים "אסף הרופא"", הוסיף איש זק"א, "השדה שרוף, כל העצמות כאן, ובהמשך הגופה תועבר לאבו כביר, בדיקות DNA ובדיקות שיניים בניסיון לזהות את הגופה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק