י-ם: אופנוען נהרג לאחר שפגע ברכב חונה, נהג הרכב נמלט

רוכב אופנוע בשנות ה-20 לחייו נהרג הלילה בתאונת דרכים בירושלים. על פי החשד, הצעיר נסע במהירות מופרזת ופגע ברכב שחנה בצד הדרך. צוות מד"א פינה את הרוכב לבית חולים במצב אנוש אך שם נאלצו לקבוע את מותו. מאוחר יותר עצרה המשטרה גבר בן 68, נהג הרכב החונה, שנמלט מהמקום "משום שנלחץ"

תאונה קטלנית. ארכיון (חדשות 2)

חשש לתאונת "פגע וברח": רוכב אופנוע, צעיר בן 24 תושב גבעון החדשה, נהרג הלילה בתאונת דרכים ברחוב בצלאל בירושלים. הרוכב פגע ברכב חונה והועף מהאופנוע, נהג הרכב החונה נמלט מהמקום וחשוד כעת בהפקרתו.

צוות מד"א שהוזעק לזירת התאונה איתר את הרוכב כשהוא מוטל על הכביש. לאחר שהוענק לו טיפול רפואי ראשוני במקום הוא פונה במצב אנוש לבית החולים "שערי-צדק" בעיר, אולם זמן מה לאחר שהובל לבית החולים מת הרוכב מפצעיו.

המשטרה פתחה בחקירת האירוע, ממנה עולה כי רוכב האופנוע ביצע עקיפה תוך כדי נסיעה במהירות מופרזת, כך על פי עדויות של עדי ראייה במקום, פגע ברכב חונה הועף מהאופנוע ונפגע קשות בראשו.  

חוקרי משטרת אגף התנועה של מחוז ירושלים עיכבו הבוקר לחקירה גבר יהודי בן 68, נהג הרכב החונה, החשוד כי נמלט מהמקום. נהג הרכב החונה מסר בחקירתו כי שמע מכה חזקה בצד של הרכב, ועזב את המקום משום שנלחץ. רק כעבור כ-45 דקות חזר למקום התאונה כיוון שהבין שיש במקום ניידות משטרה. לאחר חקירתו, שוחרר האיש לביתו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק