שמעון חוזר לחייך אחרי התאונה הקשה

שמעון מלכא בן ה-3 נפצע לפני כשבועיים באורח קשה בכל חלקי גופו. בסוף השבוע התעורר - והיום הוא שוב מחייך, במיטתו בבית החולים רמב"ם בחיפה. "קיבלנו ילד במתנה. שמעוני המתוק ניצל מתאונת דרכים לא פשוטה", אמר אביו

שיפור נוסף במצבו של הפעוט שמעון מלכא בן השלוש, שנפגע בתאונת פגע וברח בכרמיאל לפני כשבועיים: מלכא, שהיה מורדם ומונשם, התעורר בסוף השבוע. כעת מצבו מוגדר בינוני והוא סובל משברים רבים בכל חלקי גופו.

מיכאל מלכא, אביו של שמעון, סיפר לחדשות 2 כי "קיבלנו ילד במתנה. שמעוני המתוק ניצל מתאונת דרכים לא פשוטה. ברוך השם, הוא לא נפגע באיברים הפנימיים והראש. אמנם הוא לא כל כך צלול כרגע בהשפעה של התרופות, אבל זה רק שברים, ברוך השם".

המשפחה משחזרת את תאונת ה"פגע וברח"

"חזרנו מגן השעשועים. עברנו את הכביש הראשון - ובכביש השני הילד עזב לי את הידיים ומכונית פגעה בו. המכונית נסעה במהירות גבוה" - כך שחזרה לפני אסתי, בת דודתו של שמעון בן השלוש, את רגעי התאונה.

אסתי ליוותה בידה את שמעון הקטן - כשלפתע הוא נדרס אל מול עיניה. "העליתי אותו על המדרכה ואז אנשים הזמינו משטרה", שיחזרה היום אסתי. "התקשרתי להורים שלו, והם באו מהר. אני מאחלת לשמעון החלמה מהירה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק