הכספומט בעפולה הוציא כסף חינם

במשך כל הלילה שבין שישי לשבת השתרך תור ארוך של לקוחות אל מול הכספומט ביציאה מעפולה, לאחר שהשמועה פשטה באזור כמו אש בשדה קוצים: המכשיר פולט 400 שקל לכל מי שמנסה להוציא 100 שקל בלבד. "כל עפולה הייתה שם", סיפר צעיר שהשתתף בחגיגה. מבנק לאומי נמסר: "אכן אירעה תקלה, ניצור קשר עם הלקוחות בהקדם"

הכספומט הנדיב. אילוסטרציה (חדשות 2)

הבנק טעה - הרווח שלך: מי מאיתנו לא חלם, ולו פעם אחת, שהכספומט יטעה בדיוק ברגע שבו נבקש למשוך כסף? או שהכספומט יהפוך למכונת קזינו? אז לפעמים חלומות מתגשמים - לפחות לתושבי עפולה.

מי שהגיע בלילה שבין שישי לשבת לאזור היציאה מעפולה לכיוון בית שאן יכול היה להגשים את חלומו - לאחר שבנקט קטן באחד הכבישים הצדדים פלט 400 שקלים עבור כל לקוח שביקש להוציא 100 שקלים בלבד. את הידיעה הביא הבוקר העיתון "מעריב".

גם החשבונית שמספק המכשיר לבעל הכרטיס הצהירה שהוא הוציא 100 שקלים בלבד. עד מהרה התפשטה הידיעה לכל תושבי האזור, ובתוך זמן קצר השתרך במקום תור ארוך של לקוחות שמשכו, בזה אחר זה, מאות שקלים - כשהם מקישים את הסכום 100 בלבד במכשיר.

בנק לאומי: "ניצור קשר עם הלקוחות בהקדם"

"הלך שם טירוף כל הלילה ולא הפסיקו להגיע אנשים", סיפרה אחת הנשים שהגיעו למקום. "אנשים פחדו שייגמר הכסף ולא יישאר להם. הם התקשרו לקרוביהם אפילו ב-04:00 לפנות בוקר, רק בשביל להגיד להם להגיע לכספומט".

בשבת בבוקר נגמר הכסף בכספומט, אחרי שעשרות לקוחות הצליחו לנצל את התקלה. ההערכה היא כי אלפי שקלים נגבו מהמכשיר. בבנק לאומי, לו שייך המכשיר, הודו אתמול כי "אכן אירעה תקלה", אולם לטענתם הכספומט המדובר "רק" הוציא שטרות של 200 במקום 100. לדברי הבנק, "מדובר במקרים בודדים בלבד ואנו ניצור קשר עם הלקוחות שקיבלו סכומים שונים בהקדם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק