טמרה: האם נסעה לאחור - בתה בת השנתיים נמחצה למוות

טרגדיה בצפון: הפעוטה שהתה מחוץ לרכב בזמן שהאם נסעה לאחור. בת השנתיים נפצעה קשה מאוד, ומאמצי ההחייאה במרפאה המקומית לא הועילו: מותה נקבע במקום

תאונה מחרידה בצפון: פעוטה בת שנתיים וחצי מהיישוב טמרה בעמק יזרעאל נמחצה הבוקר למוות, לאחר שאמה (25) נסעה לאחור עם רכבה מבלי לשים לב אליה.

הפעוטה הובהלה על ידי בני משפחתה למרפאה המקומית, אך לצוות הרפואי לא נותר דבר אלא לקבוע את מותה. במשטרה גבו עדות ראשונה מהאם, שהייתה נסערת בעקבות האסון שפקד אותה.

לפני כשבועיים וחצי אירעה תאונה מחרידה דומה, כשפעוטה בת שלוש נדרסה למוות על ידי משאית, אותה דרדר קרוב משפחתה, ילד בן שש. התאונה התרחשה סמוך לבסיס צה"ל בנבטים, כאשר נהג משאית ירד מהרכב כדי להוריד את הכבשים אותן הוביל. נכדו הקטן של הנהג התיישב במקומו ליד ההגה, ושיחרר את מעצור היד. התוצאה: המשאית הידרדרה לאחור ומחצה את הפעוטה.

מוקדם יותר היום נהרג רוכב אופניים בן 67, לאחר שנפגע מרכב חולף בצומת מגידו בכביש 65. מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי הרוכב ניסה לבצע פניית פרסה בצומת, נפגע מהרכב שבא ממולו, ונהרג במקום. היה זה רוכב האופניים ה-11 במספר שנהרג בכבישי ישראל מאז ראשית השנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק