נוסעת ברכבת: "המראות במקום קשים"

אביטל אברמזון הייתה על הרכבת שנסעה מת"א לבאר שבע והתנגשה במיניבוס. "לא נתנו לנו בתחילה לרדת מהרכבת אחרי ששמענו קול התנגשות יחסית חלש", סיפרה בשיחה עם חדשות 2, "לאחר גל השמועות ואי הוודאות יצאנו מהרכבת ראינו את כל האמבולנסים, הבנו שקרה משהו"

שבעה בני אדם נהרגו הערב בתאונת הרכבת הקשה בין קיבוץ גת לקיבוץ גלאון. אחת הנוסעות על הרכבת הייתה אביטל אברמזון, שסיפרה בשיחה עם חדשות 2 על התחושות של נוסעי הרכבת לאחר התאונה.

"נסענו ברכבת מת"א לכיוון באר שבע, ובערך בשעה 19:05 שמענו רעש של התנגשות, עצרנו, האורות נדלקו ואז כבו ומאז אנחנו כאן", אמרה אברמזון והוסיפה כי אנשי הרכבת לא אפשרו בתחילה לנוסעים לרדת ממנה, אבל נוסעים אחדים שכן הצליחו לרדת דיווחו שהמראות היו קשים.

"הגיעו למקום לפחות שלושה אמבולנסים ושני מסוקים צבאיים, בנוסף לכוחות חילוץ והצלה רבים. "כרגע אני עומדת מתחת לגשר, שהיה אמור בשבועות הקרובים להפריד בין המסילה לכביש, ובכך לבטל את סכנת ההתנגשות במסילה", תיארה אברמזון.

עדת הראייה סיפרה כי מטבע הדברים ובשל חוסר הוודאות, אנשים רבים נלחצו. "היו שמועות רבות על הרכבת, זה התחיל משמועה על אדם שניסה להתאבד אבל בסופו של דבר כולנו יצאנו מהרכבת והתעדכנו בחדשות הקשות".

אסום הרכבת בדרום - סיקור מיוחד

7 נהרגו בתאונת רכבת בדרום

תזכורת: נהגים ישראלים משתוללים על הפסים

נהג הרכבת משחזר את התאונה

שלב אחרי שלב: כך התרחשה התאונה

נהג המיניבוס נפצע קל

שר התחבורה לנהגים: קחו אחריות

נהג הקטר: בנס הרכבת לא התפרקה

היחיד ששרד: לא יודע מה קורה עם כולם

שבעת בני המשפחה הובאו למנוחות