המאבק לחיים של דוגמנית העבר קארין באומן

לפני 4 שנים סיפרה בראיון הדוגמנית לשעבר קארין באומן על מאבקה באנורקסיה. אז היא עוד הצליחה לאכול. היום כשהיא שוקלת 30 קילוגרמים בלבד, היא אומרת כי היא רוצה לעלות במשקל, אך לא מצליחה לנצח במאבק

הדוגמנית לשעבר קארין באומן שוקלת היום רק 30 קילוגרמים. מה שיציל אותה זה אוכל, אבל היא פשוט לא מצליחה לאכול. כבר שבע שנים היא נלחמת באנורקסיה ללא הצלחה ועכשיו היא מבקשת עזרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשפחת באומן, מתוך 6 אחים ואחיות 4 עסקו בדוגמנות. כבר שנים שקארין עוברת בין בתי חולים ורק ביום שישי האחרון עזבה בפעם ה-12 את תל השומר. בכל פעם היא מקבלת הזנה מיוחדת באמצעות צינורית, זונדה, אבל הוושט שלה פגועה והזונדה מכאיבה לה ויותר מכל מכאיב הפחד לעלות במשקל, אז היא שולפת אותה.

"אני רוצה לעלות במשקל, כי אין לי כבר כוח", סיפרה קארין. "אני רוצה שיעזרו לי, אבל הגוף כבר לא נותן לי. גם לאכול כבר קשה לי. אני שותה המון נוזלים ומנסה לאכול הרבה אבל הולכת להקיא את מה שיש, כי הראש עדיין שם. זו מחלה ארורה ואני צריכה עזרה, אני לא יכולה לבד".

7 שנים שקארין כבר חולה: בראיון עמה לפני 4 שנים עוד היה לה כוח לאכול ולעמוד על הרגלים. היא סיפרה כי נהגה לנעול את דלת המטבח בשער, כדי שלא תהיה לה גישה לאוכל הנמצא שם.

יהודית, אמה של קארין, חולה מאוד גם כן. יחד הן גרות בבית דל ומתקיימות מקצבת ביטוח לאומי. האחיות הגדולות מנסות לעזור, נלחמות שלא לאבד את שתיהן. "אני רואה אותה מתה מול העיניים שלי", תיארה אנה, אחותה הגדולה של קארין. "כל פעם זה חוזר. פעם היא קצת יותר בסדר ופעם היא ממש לא בסדר. אני מסתכלת לה בעיניים ואין בהן חיים, זה מאוד קשה".