צפו: כך חולצה אישה במשקל 300 ק"ג

אישה כבדת משקל שנזקקה לטיפול רפואי התקשתה לצאת מביתה בכוחות עצמה. לאחר ניסיונות לחלץ אותה, הכבאים נעזרו במנוף שפינה אותה מדירתה שבקומה השביעית. תושבים שחזו במבצע החריג תיעדו את החילוץ. צפו בתיעוד

מבצע פינוי חריג התקיים אתמול באשקלון: תושבים בשכונת עתיקות בעיר הבחינו במנוף שנקרא לחלץ אישה כבדת משקל שמתגוררת בקומה השביעית. תושבי רחוב חובבי ציון שבו התבצע החילוץ התקשו להשיאר אדישים וחלק גדול מהם שלף את מצלמות הסלולרי ותיעד את המבצע, כפי שפורסם באתר "אשקלונים".

הפינוי התבצע סמוך לשעה 16:30 אתמול. כוחות כיבוי הגיעו לביתה של אישה השוקלת כ-300 ק"ג שנזקקה לטיפול רפואי. בגלל משקלה הרב היא התקשתה לקום ממיטתה ונזקקה לשירותיו של מנוף כדי שיוציא אותה מביתה שבקומה השביעית.

"מדובר באירוע של אישה כבדת משקל שפונתה מביתה והועברה לטיפול רפואי", מסר דובר כיבוי האש, משה עמר. "האישה פונתה מביתה בליווי כבאי וחובש על הסל, שליוו אותה גם לבית החולים".

דובר מגן דוד אדום סיפר גם הוא על החילוץ יוצא הדופן: "הצוות שלנו הגיע לראשונה בשעה 12:00 ודיווח על בת 62 שסובלת מקוצר נשימה, וכן סובלת מחולשה. בשל הקושי בפינוי, הזמינו הפרמדקים כבאית. לאחר שהכבאית לא הצליחה לבצע את המשימה הוזמנו 'מנופי אבי'. בנוסף לכך הגיעו עוד שלושה אמבולנסים ושירותי הרווחה. האישה הועברה בסיוע כל הגורמים לקבלת טיפול".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק