פחות מיממה: 3 אנשים טבעו למוות

יום קטלני בחופי הארץ: נועם יוגב בת ה-15 מהיישוב מעלה לבונה טבעה למוות בחוף מכמורת, אליו הגיעה עם אביה וששת אחיה. בת"א נקבע מותה של בת 53 שטבעה לעיני אחותה. בשעות הבוקר טבע בן 82 בחוף סירונית

שלושה בני אדם מצאו היום מותם בחופי הארץ: נועם יוגב בת ה-15 מהישוב מעלה לבונה טבעה היום למוות בעת שרחצה בחוף לא מוכרז במכמורת יחד עם משפחתה. אחיה שנקלעו גם הם למצוקה במים, הצליחו להינצל. כמה שעות לאחר מכן טבעה אישב כבת 53 בחוף מנטה ריי בתל אביב. בשעות הבוקר טבע למוות אדם בן 82 בחוף סירונית בנתניה.

נועם בת ה-15 הגיעה עם אביה וששת אחיה לחוף הים כדי לבלות יום כיף בחיק המשפחה. בשלב מסוים הבחין האב ששתיים מבנותיו ובנו נמצאים במצוקה, ומיד קפץ למים כדי לחלצם. הוא הצליח להביא אל החוף את בתו הקטנה בת ה-12. גם בנו בן ה-11 הצליח לשחות אל החוף בכוחות עצמו, אולם כוחותיה של נועם לא עמדו לה כדי לשרוד במים.

הלווייתה של נועם נערכה בשעה 23:00 ביישובה. "קשה לדבר בלשון עבר על אדם עם חיוך עם שמחה שכזאת. היא הייתה תלמידה שכולם אהבו, והיא אהבה ודאגה לכולם", סיפר הערב לחדשות 2 באינטרנט הרב מרדכי שטרסברג, מנהל האולפנה בה למדה. "אנחנו נערכים עם כל בנות האולפנה ללוות את נועם בדרכה האחרונה", אמר הרב לפני לוויתה

"למרות שהכרנו אותה פחות משנה, היא כבר הספיקה התחברה לכולם. מה שהיה מיוחד בה זה האישיות שלה אישיות קורנת אכפתית, דאגה לזולת, היא ראתה צעד קדימה מה הצד צריך", סיפרו עליה חבריה בצער.

בת"א: בת 53 טבעה לעיני אחותה

טרגדיה נוספת התרחשה בחוף מנטה ריי שבתל אביב. אישה בת 53 שהגיעה לרחוץ בחוף טבעה יחד עם אחותה בת ה-40. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום חילצו את השתיים, אך בת ה-53 הייתה כבר ללא הכרה.

הצוות הרפואי ביצע בה פעולות החייאה ממשוכות ללא הצלחה, ולבסוף הם נאלצו לקבוע את מותה. אחותה בת ה-40 ניצלה מהטביעה ונפגעה באורח קל בלבד.

בשעות הבוקר טבע למוות קשיש כבן 82 סמוך לאמפי בחוף סירונית בנתניה. גם במקרה זה, צוות מגן דוד שרון שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו לאחר שנסיונות ההחייאה כשלו.