אישה במשקל 300 ק"ג פונתה מביתה עם מנוף

צוותי הכבאות באשקלון נדרשו היום למשימה חריגה: אישה כבדת משקל בת 62 שנדרשה לטיפול רפואי, לא הצליחה לצאת מביתה שבקומה השביעית. בסיוע מנוף הם חילצו אותה מדירתה דרך החלון והעבירו אותה לטיפול רפואי בבית החולים

מנוף הפינוי מחוץ לדירת האישה, היום (אתר "אשקלונים")

מהומה גדולה התרחשה היום בשכונת עתיקות שבאשקלון: תושבי רחוב חובבי ציון עצרו למשך חצי שעה מכל פעילותם למראה מבצע פינוי מורכב של אישה כבדת משקל לבית החולים באמצעות מנוף, כפי שפורסם באתר "אשקלונים".

סמוך לשעה 16:30 הגיעו כוחות כיבוי לביתה של אישה השוקלת כ-300 ק"ג שנזקקה לטיפול רפואי. בגלל משקלה הרב היא התקשתה לקום ממיטתה ונזקקה לשירותיו של מנוף כדי שיוציא אותה מביתה שבקומה השביעית.

"מדובר באירוע של אישה כבדת משקל שפונתה מביתה והועברה לטיפול רפואי", מסר דובר כיבוי האש, משה עמר. "האישה פונתה מביתה בליווי כבאי וחובש על הסל, שליוו אותה גם לבית החולים".

דובר מגן דוד אדום סיפר גם הוא על החילוץ יוצא הדופן: "הצוות שלנו הגיע לראשונה בשעה 12:00 ודיווח על בת 62 שסובלת מקוצר נשימה, וכן סובלת מחולשה. בשל הקושי בפינוי, הזמינו הפרמדקים כבאית. לאחר שהכבאית לא הצליחה לבצע את המשימה הוזמנו 'מנופי אבי'. בנוסף לכך הגיעו עוד שלושה אמבולנסים ושירותי הרווחה. האישה הועברה בסיוע כל הגורמים לקבלת טיפול".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק