המשטרה חיפשה - התיירות ישנו באכסניה

רכב נטוש של שתי תיירות מצרפת שנמצא בדרך לאילת, הקפיץ את המשטרה. כוחות רבים, מסוק משטרתי וגם גששים של צה"ל חיפשו במשך שעות אחר השתיים, עד שנמצאו ישנות, בריאות ושלמות באכסניה באילת. השתיים לא האמינו איזו מהומה הקימו

סוף טוב לחיפושים, ארכיון (חדשות 2)

סוף טוב לחיפושים אחר התיירות מצרפת: לאחר חיפושים נרחבים במשך שעות רבות, נמצאו לפנות בוקר שתי התיירות, בשנות ה-30 לחייהן, באכסניה באילת. השתיים, בריאות ושלמות, הופתעו לגלות כי מחפשים אחריהן כל כך הרבה זמן.

החיפושים אחר התיירות החלו אתמול, לאחר שרכבן נמצא נטוש בין אילת ליישוב הקהילתי באר אורה. "מצאנו את הרכב הנטוש באמצעות האיתורן", סיפר הבוקר שרגא גרין, מפקד יחידת חילוץ משטרתית של המשמר האזרחי, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "חברת ההשכרה ממנה נלקח הרכב סיפקה לנו את כל האינפורמציה על שתי התיירות".

20 מתנדבים, גששים ומסוק

בעקבות מציאת הרכב הנטוש, עלה חשש לחייהן. 20 מתנדבים מיחידת החילוץ, גששים של צה"ל ואפילו מסוק משטרתי החלו בחיפושים נרחבים אחר השתיים. החיפושים נכנסו אל תוך שעות הלילה המאוחרות, ופריצת הדרך הגיעה, לאחר שעקבותיהן הובילו לכביש בין באר אורה לאילת. בנוסף, נהג מונית סיפר כי אסף את השתיים לאחד מבתי המלון באילת.

הבוקר נמצאו השתיים באחת האכסניות בעיר. הן הופתעו לגלות איזו מהומה הן גרמו, וכמה חיפשו אחריהן. לטענתן חשבו כי השאירו את הרכב במקום מותר, ובסך הכל יצאו בצעידה רגלית לכיוון אילת.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק