למרות הירי: המטיילים לא מודאגים

המטיילים והנופשים הרבים שפוקדים את צפון הארץ לא מתכוונים לתת לאירועי הירי להפריע להם. מדיווחים המתקבלים מאתרי הנופש והצימרים לא נרשמו כל ביטולים וכמות המבקרים היא עדיין גבוהה מהרגיל. "אפילו הגיעה כמות מבקרים רבה יותר עקב החום הכבד", מספרים בעלי העסקים

המטיילים בצפון לא מפחדים. ארכיון (חדשות 2)

למרות תקרית הירי הקשה בצפון - המטיילים לא מודאגים: כפרי הנופש ואתרי התיירות בצפון הארץ מדווחים כי הפעילות השוטפת באתרים נמשכת ולא נרשמו כל ביטולים.

חודשי הקיץ ידועים ככאלו המושכים תיירים ומטיילים רבים לאזור צפון הארץ. בימים אלו עומדת התפוסה באתרי הנופש ובצימרים על לא פחות מ-70%, בניהם משפחות וצעירים.

מתברר שלמרות חילופי הירי שהרעידו את הגבול הצפוני, המטיילים במקום כלל לא נראים מוטרדים. מנכ"ל מרכז קנדה חגי רוזנבאום מספר כי "התקרית בגבול לא הפריעה לפעילות השוטפת". לדבריו לא הורגש לחץ מקהל המבקרים ולא נרשמו ביטולים ואפילו הגיעה כמות מבקרים רבה יותר עקב החום הכבד.

יוסי לרון מכפר הנופש גונן סיפר: "לתקרית בגבול אין כל השפעה על המטיילים והנופשים שהגיעו לכפר הנופש ואשר עתידים להגיע בהמשך השבוע". עוד הוסיף כי הפעילות ממשיכה כסדרה, כולל יציאה לטיולים באזור.