לפני החתונה: התקרה קרסה - בעל האולם שתק

חתן וכלה שהגיעו להינשא באולם רמת תמיר בירושלים גילו לתדהמתם שהתקרה באולם קרסה. למרות שהתקלה אירעה מספר ימים לפני החתונה, בעל האולם לא טרח ליידע אותם על כך ודאג לקבל את התשלום עבור האולם הפגום. האורחים הרבים שהגיעו נאלצו להידחס בבית כנסת קטן של בית אבות סמוך

תקרת האולם שקרסה (בחדרי חרדים)

זוגות שהתחתנו מכירים את המתח שכרוך בארגון האירוע. הזמנות, טבעות, שמלה, ואולי ההוצאה הגדולה והמשמעותית מכולן: האולם. בני זוג שבחרו להתחתן במתחם רמת תמיר בירושלים אמש, נחרדו לגלות שתקרת האולם קרסה מספר ימים לפני החתונה, מבלי שאיש טרח לעדכן אותם על כך, כפי שמפרסם אתר "בחדרי חרדים".

למרות שבעלי האולם ידעו מבעוד מועד שלא ניתן יהיה לקיים את החתונה באולם, הם הקפידו להתקשר לבני הזוג יום לפני החתונה כדי לקבל מהם את מלוא התשלום עבור האולם הפגום.

התקלה המביכה התגלתה לחתן ולכלה רק ביום חתונתם, לאחר שכל האורחים כבר הגיעו למקום ונאלצו להידחס במתחם צדדי קטן, שמשמש כבית כנסת בבית בבית האבות הסמוך. למרות ניסיון האורחים להתעלם מ"שינוי התפאורה", הם התקשו לרקוד ולנוע באולם הדחוס, שלא מכיל אפילו מערכת איוורור.

"אמנם קישטו את הספריה של בית הכנסת במפה חד-פעמית, אך העליבות חגגה", סיפר אחד האורחים. לדבריו, "אורחים שהגיעו לחתונה וראו אולם ריק, סבו על עקבותיהם, ואלו שכן מצאו את המקום בו התרחשה החתונה - עזבו מהר את המקום, מחוסר אוויר ומחוסר מקום לזוז".

מהנהלת האולם נמסר בתגובה: "התקרה קרסה אתמול בשעה 15:00, כשהחתונה אמורה להתקיים בשעה 18:00 בערב. עשינו את כל המאמצים כדי לקיים את החתונה במועדה. פינינו אולם באותו גודל ליד האולם הקיים, הוספנו לו את הלובי של המקום, והודענו להורי הזוג מיידית", ציין הלל ליבוביץ, בעל האולם. "האולם החלופי הוא באותו גודל בדיוק והיום בערב מתקיים אירוע נוסף במקום, וכמו אתמול גם היום יש מזגנים שפועלים במקום".