גבעתיים: בת 70 מעדה לכביש - ונדרסה למוות על ידי משאית

תאונה קשה הבוקר סמוך לקניון גבעתיים: הולכת רגל בת 70 צעדה בכביש ועלתה על אי תנועה, אך מעדה ונפלה. משאית שחלפה במקום לא הספיקה לבלום ודרסה אותה למוות. לצוות מד"א שהגיע למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה

תאונה קטלנית בגבעתיים: נהג משאית דרס הבוקר למוות הולכת רגל כבת 70 שחצתה את הכביש ברחוב וייצמן בעיר, סמוך לקניון גבעתיים.

זכי הלר, דובר מד"א, אמר בשיחה עם ערוץ החדשות זמן קצר לאחר התאונה כי "קיבלנו קריאה על הולכת רגל שנפגעה בגבעתיים מול הקניון, סמוך למשטרת גבעתיים".

"צוות ניידת טיפול נמרץ הגיע למקום ומצא הולכת רגל בת 70 שחצתה את הכביש, וכנראה כשעלתה על אי תנועה מעדה ונפלה. משאית שחלפה במקום פגעה בה ופצעה אותה אנושות. לצוות מד"א שהגיע לא נותר אלא לקבוע את מותה. בוחני המשטרה בודקים ברגעים אלו את נסיבות התאונה".

בלילה: הולכת רגל חצתה כביש באור אדום - ונהרגה מפגיעת אופנוע

הולכת רגל כבת 60 נהרגה אמש ברמת-גן סמוך לחצות בשעה שניסתה לחצות כביש ברמזור אדום. נהג האופנוע שפגע בה הועף כתוצאה מהפגיעה למרחק רב ונפצע באורח קשה.

מחקירה ראשונית של בוחני התנועה במשטרה עולה כי האישה שהייתה במהלך צעדה לילית חצתה את הכביש באור אדום בצומת הרחובות אלוף שדה ורזיאל ברמת-גן. רוכב אופנוע שנסע בכביש לא הבחין בה בזמן ופגע בהולכת הרגל.

צוותי מד"א שהגיעו לזירת התאונה נאלצו לקבוע את מותה של הולכת הרגל במקום. רוכב האופנוע שנפצע קשה פונה להמשך קבלת טיפול בבית חולים "שיבא" שבתל השומר. המשטרה החלה לחקור את נסיבות האירוע.

בהכנת הידיעה השתתפו: עדי נגר ואסף בינדר

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק