נתניה: בן 5 ברח מהגן ונמצא משוטט לבדו

שוטרי הסיור בתחנת נתניה איתרו במהלך היום ילד בן 5 משוטט לבדו בין מכוניות במרכז העיר. לאחר שנלקח לתחנה התברר כי הילד יצא לבדו מגן ילדים, ואילו הגננות שמו לב רק שעה וחצי לאחר מכן. הגננת נלקחה לחקירה בתחנת המשטרה

נמצא משוטט במרכז העיר. ארכיון (חדשות 2)

מקרה נוסף של רשלנות בגן ילדים? ילד בן חמש נמצא משוטט לבדו בין מכוניות במרכז העיר נתניה. שוטרי סיור שמצאו את הילד לקחו אותו לתחנה ושם התברר - הילד יצא לבדו מגן הילדים והגננות כלל לא שמו לב.

שוטרי הסיור של תחנת משטרת נתניה איתרו את הילד לאחר שעוברים ושבים ראו אותו משוטט לבדו. לאחר שנלקח לתחנה שם קיבל ארוחת צהריים חמה החלו השוטרים לפעול לאיתור בני משפחתו.

רק כעבור שעה וחצי התקבלה הודעה מגן ילדים בעיר על היעדרות הילד. שוטרי התחנה עצרו לחקירה את הגננת, והורי הילד נקראו למקום וקיבלו בחזרה את הילד לידיהם.

אתמול: תינוק נשכח בפארק

תינוק בן שנה וחצי נשכח אמש בפארק רעננה על ידי שני הוריו, בעקבות אי הבנה ביניהם. לאחר כחצי שעה אותר התינוק בפארק, כשהוא בריא ושלם. הוריו של הילד מתגוררים באשדוד, הגיעו במסגרת האגף לתרבות תורנית של עיריית אשדוד לפעילות בפארק רעננה, עם בנם התינוק.

לאחר שנמצא התינוק ללא השגחה החלו ניסיונות איתור של הוריו. כעבר חצי שעה הצליחו אנשי איחוד הצלה לעלות על עקבות ההורים, שנסעו בחזרה לפארק רעננה. המשטרה, כך נודע לחדשות 2 באינטרנט, החליטה לזמן ההורים לחקירה בגין רשלנות.