הגולשים בפייסבוק מברכים: פרס בן 87

נשיא המדינה שמעון פרס מציין היום 87 אביבים. לכבוד המאורע שלחו חברי חדשות 2 בפייסבוק מאות ברכות לנשיא לכבוד יום הולדתו. רוצים גם אתם לברך? צלמו עצמכם והעלו לדף חדשות 2 בפייסבוק

כבר אמרתם מזל טוב? נשיא המדינה שמעון פרס חוגג היום את יום הולדתו ה-87 וחברי חדשות 2 בפייסבוק ששמחים ביומו המיוחד, בירכו אותו מאתמול בהמוניהם.

רוצים גם לברך את פרס? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

"יום הולדת שמח איש יקר ותודה רבה לך על התרומה הבלתי מסתיימת", בירכה הגולשת נרי פינק. "נותן ותורם למדינה ללא סוף, רואה את היופי בכל דבר, חוש הומור שובב :) הלוואי ותזכה לראות את חזונך מתגשם וסוף-סוף במדינה הקטנה אי-שם באסיה, השקט ישמיע את קולו, ואהבת אחים תפרח".

גולשים נוספים ציינו את פועלו הגדול של פרס למען המדינה. "מזל-טוב כבוד נשיא המדינה עד 120", מברכת הגולשת יפית ברנס. "עם ישראל מצדיע לך אדם יקר. אין אדם הראוי להיות נשיא מלבדך".

בנוסף היו גולשים שבירכו את הנשיא בצורה קצת יותר מבודחת. "שמעון פרס, גם אני נולדתי ב-2.8 רק כמה עשרות שנים אחריך", בירך הגולש אלירן לוי. "מזל טוב עד 120 לשתינו, אתה תגיע לפניי". אוהד בוהדנה הוסיף: "בוא הנה שמעון אתה נראה כמו בן 18, רוצה לבוא לים לשחק מטקות? מזל טוב "!