תינוק נשכח בפארק רעננה ואותר אחרי חצי שעה

מתנדב איחוד הצלה איתר את התינוק בן השנה וחצי בפארק רעננה, כשהוא לבדו. הוריו עלו לשני אוטובוסים נפרדים לכיוון אשדוד, בלי לדעת שהילד נשכח מאחור. מתנדבי האיחוד איתרו את ההורים, ששבו לפארק

נשכח בפארק. אילוסטרציה (AP)

זה יכול היה להיגמר הרבה יותר גרוע: תינוק בן שנה וחצי נשכח הערב בפארק רעננה על ידי שני הוריו - בעקבות אי הבנה ביניהם. לאחר כחצי שעה אותר התינוק בפארק, כשהוא בריא ושלם.

הוריו של הילד מתגוררים באשדוד, והגיעו היום במסגרת האגף לתרבות תורנית של עיריית אשדוד לפעילות בפארק רעננה, עם בנם התינוק. "כש-20 האוטובוסים החלו בנסיעה חזרה לאשדוד, זוג הורים, עקב אי הבנה, עלו לשני אוטובוסים נפרדים והשאירו את הילד ברעננה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אברהם פורגס, מתנדב איחוד הצלה אשדוד.

במשך דקות ארוכות שררה אי ודאות באוטובוסים ועוד בדרכם לאשדוד, החלו ההורים לחפש את התינוק. "הילד שהה באותו זמן בפארק רעננה", המשיך פורגס. "מתנדב איחוד הצלה עלה מולי במירס הארצי, והמוקד הארצי שבדרך כלל מטפל באירועים מסוג אחר, נכנס לפעולה כדי שמישהו יעצור את האוטובוס בדרך".

לאחר חצי שעה של ניסיונות איתור, הצליחו אנשי איחוד הצלה לעלות על עקבות ההורים, שנסעו בחזרה לפארק רעננה. המשטרה, כך נודע לחדשות 2 באינטרנט, החליטה לזמן ההורים לחקירה בגין רשלנות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק