כך נראית החתונה היקרה בישראל

20 מיליון שקלים - זה תג המחיר של החתונה היקרה ביותר שהייתה פה, והכל באדיבות מיכאל צ'רנוי ובשביל הבת שלו. המפיקים של האירוע - הגיעו לפה היישר מעבודות ברמה של המכביה וההופעה של רודסטיוארט. האמנים - מקבלים 150 אלף אירו כל אחד. אחרי האירוע אפשר לקפל את הציוד - ולהתכונן ל"אפטר פרטי"

זו החתונה היקרה ביותר שנערכה בישראל: הבמה יותר גדולה מהאירוויזיון, הלהקה מפוארת, האורות מרשימים והכל מוכן לחופה המרגשת. עם זאת, רק דבר אחד נותר מסתורי עד הרגע האחרון - העובדה שמדובר בחתונת בתו של מיכאל צ'רנוי עם בחיר ליבה. כן, אותו אוליגרך רוסי שברח מרוסיה וכעת מואשם על ידי הפרקליטות שרצה לקנות את בזק בלי חשבונית.

כמה ימים לפני, הכל היה מוכן לחתונה הכי מפוארת והכי יקרה שנערכה בארץ. חמישה ימים קודם,
כשהתחילו להכין את האולם, אף אחד לא ידע - ומי שידע פשוט לא גילה. "אנחנו לא מדברים על הלקוחות ולא יודעים", אמרו לנו. "אין לנו מושג, באמת", נשבעו.

העבודה מתנהלת ברציפות. 24 שעות ביממה, 200 עובדים בכל משמרת. זו הפקה של 20 מיליון שקל
עם המקצוענים שהשתפשפו באירועים הכי גדולים. "עשיתי שתי מכביות קטנות ועשיתי גם לאונרד כהן, אלטון ג'ון, מטאליקה ורוד סטיוארט", מתרברב המארגן.

לאט לאט הסוד מתגלה

"כבר בנינו את הבמה", מספרת ניקול ראידמן. "רוב החלקים כבר מורכבים. החופה ברוך ה' כבר עומדת", היא מוסיפה. ארבעה ימים לפני החתונה - פתאום הספק מנקר. אולי לא הכל מושלם, אולי דברים לא מתאימים. פתאום שוב מודדים, שוב מרכיבים - הכל כדי לרצות את הלקוח, איש צנוע כהגדרת המארגנים.

בשלב מסוים הסוד מתגלה - מדובר בחתונת בתו של צ'רנוי. לפי כתב האישום נגדו היה גד זאבי בעצם איש הקש שלו בעסקה. צ'רנוי מכחיש והמשפט עדיין מתנהל. המארגנים מסרבים לאפשר לצלם את שר התיירות סטס מיסז'ניקוב, שרת הקליטה סופה לנדבר וגם את הח"כית אנסטסיה מיכאלי - וכשאנחנו מצלמים בטעות, הם מורים למחוק. איכשהו, רק את ליברמן מאפשרים לצלם, וגם זה למשך שתי שניות בלבד.

אחרי קבלת הפנים - הנשף מתחיל. הטנור ניקבדזה, תותח שמופיע בדרך כלל בלה סקאלה, הוא מתנת חתונה מחבר של צ'רנוי. הוא הטיס אותו ממילאנו רק בשביל שיר אחד. הזמרים הכי נחשבים ברוסיה
עלו בזה אחר זה. אף אחד מהאמנים האלה לא עושה חתונות, אבל הפעם ביקשו מהם כל כך יפה, שהם לא יכלו לסרב לסכומים שהציעו להם: בין 100 ל-150 אלף אורו לאמן.

שלוש שעות לאחר החתונה ייכנסו המלגזות ויזרקו את כל הפאר הזה למכולות. חלק ייגרס, חלק יישרף, חלק ישכב במחסנים, כאבן שאין לה הופכין. מלכת הקרח לא תזיל דמעה. אחרי הכול, מחר הוא יום חדש. "אפטר פרטי" מגדירים זאת המארגנים, הפעם עם להקת "בוני אם" ואמנים מחו"ל "שחבל על הזמן".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק