חופי תל אביב - מהטובים בעולם

גאווה לאומית: מגזין "נשיונל ג'אוגרפיק" מדרג את חופיה של תל אביב בין עשרת החופים הטובים ביותר בעולם, במקום מכובד לצד ניס הצרפתית, סידני האוסטרלית ומיאמי ביץ' בארה"ב. בין הקריטריונים שהובילו את תל אביב למעמד המכובד: מסעדות משובחות ומועדונים סמוך לחוף שפתוחים עד לשעות הקטנות של הלילה. כבר לא צריך חו"ל

מיאמי? הונולולו? ריו דה ז'ניירו? מתברר שלא צריך לנסוע כל כך רחוק בשביל ליהנות מאחד החופים הטובים ביותר בעולם שנמצא, באופן מפתיע - כאן בתל אביב. מגזין "נשיונל ג'אוגרפיק" בחר את חופיה של תל אביב ברשימת עשרת החופים הטובים בעולם.

כתבי וצלמי העיתון הם שקבעו את הדירוג הסופי, לאחר שביקרו בעשרות ערים והשוו אותן בקריטריונים מאוד קפדניים. תל אביב זכתה להיכלל ברשימה בעיקר בזכות המסעדות והמועדונים שפתוחים עד השעות הקטנות של הלילה - שרובם נמצאים ממש בסמוך לחוף הים. גם הסובלנות הדתית, כך לדברי המדרגים, הופכת את העיר וחופיה למהנה. המבקרים אף כינו את העיר "מיאמי ביץ' של המזרח התיכון".

במקום הראשון של ערי החוף היפות ביותר בעולם דורגה ברצלונה, וזאת בזכות המבנים הארכיטקטוניים שמשווים לה מראה העתיק והפריסה לאורך קילומטרים רבים. הרשימה כוללת בנוסף גם את: קייפטאון בדרום אפריקה, הונולולו בהוואי, ניס בצרפת, מיאמי ביץ' בפלורידה, ריו דה ז'ניירו בברזיל, סנטה מוניקה בקליפורניה, סידני באוסטרליה וונקובר שבקנדה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק