בן 7 טבע למוות בכנרת - אביו ניסה להצילו ולא הצליח

אב מטייבה שהבחין ששני ילדיו שהיו על אבוב בחוף ירדן בכנרת התהפכו והחלו לטבוע נכנס למים וניסה להצילם. לרוע המזל, הצליח האבא להציל רק את בנו בן ה-9, שנפצע קל בלבד. האח הצעיר, בן ה-7, טבע ובלע מים ולאחר מאמצי החייאה ממושכים נקבע מותו

האב ניסה להציל את בנו - ונכשל (חדשות 2)

טרגדיה בכנרת: ילד בן 7 מטייבה טבע הערב למוות בחוף ירדן לאחר שאבוב עליו ישב התהפך והוא החל להיסחף. הילד שחה בכנרת יחד עם אחיו בן ה-9 שהיה אף הוא על האבוב שהתהפך. אביהם של השניים ניסה לחלץ את ילדיו, אך הצליח למשות מהמים רק את בן ה-9 שנפצע קל בלבד ופונה לקבלת טיפול בבית החולים פוריה.

"האירוע אירע סמוך לשעה 19:00, אז קיבלנו קריאה על אירוע טביעה", אמר לחדשות 2 באינטרנט אלי פרץ, מנהל מרחב ירדן במד"א. "צוות רפואי שהיה במקום ביצע במשך קרוב לשעה פעולות החייאה בבן ה-7, אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותו", הוסיף פרץ.

מוקדם יותר היום הוזעק צוות של נט"ן לחוף באשדוד לאחר שמתרחצים דיווחו על אדם שנכנס למים והחל להיסחף. הצוות חילץ תייר בן 62 מצרפת, ללא הכרה, ולאחר מאמצי החייאה ממושכים קבע את מותו.

בשעות אחר הצהריים חולצה בת 16 במצב קשה מהים בחוף בננה ביץ' שסמוך לנהריה לאחר שטבעה. כוח מד"א-אשר שהוזעק למקום ביצע בה פעולות החייאה ופינה אותה לקבלת טיפול לבית החולים בנהריה. ממד"א נמסר כי מצבה של הנערה יציב.

בן 14 טבע למוות באשקלון

רק לפני שלושה שבועות אירעה טרגדיה קשה במהלך החופש הגדול כשנער בן 14 טבע למוות בחוף דלילה באשדוד. אזרח שהבחין בשעות הערב בנער בן ה-14 מיהר למים ומשה אותו במצב קשה, ככל הנראה לאחר שזה בלע מים.

עדי הראייה לדרמה, שהתרחשה אל מול עיניהם של בני משפחת הטובע, מיהרו להזעיק את כוחות מד"א, אבל גם מאמציה של ניידת טיפול נמרץ שהגיעה למקום עלו בתוהו, ורופא נאלץ לקבוע את מותו.

לפני כחודש וחצי טבע למוות נער בן 15, יממה לאחר שיצא עם חבריו לחופשה. הנער שחה עם חבריו בחוף ירושלים ולפתע נעלם, לאחר שעה של סריקות נרחבות נמצאה גופתו.