משפחת הפעוט שנדרס בכרמיאל משחזרת

במשטרה איתרו היום 5 כלי רכב העונים לתיאור המכונית שהיתה מעורבת אתמול בתאונת הפגע וברח בכרמיאל, שבה נפצע קשה שמעון מלכא בן ה-3. שמעון חצה את הכביש במעבר חציה יחד עם בת דודתו בת ה-12, כשלפתע הגיחה מכונית מזדה לבנה. היום, בשיחה עם חדשות 2,שיחזרו בני המשפחה את התאונה. האב, מיכאל: "העובדה ששמעון חי - נס"

"חזרנו מגן השעשועים. עברנו את הכביש הראשון - ובכביש השני הילד עזב לי את הידיים ומכונית פגעה בו. המכונית נסעה במהירות גבוה" - כך משחזרת היום אסתי, בת דודתו של שמעון מלכא בן השלוש, שנפצע אמש קשה בתאונת הפגע וברח בכרמיאל, את רגעי התאונה.

אסתי ליוותה בידה את שמעון הקטן - כשלפתע הוא נדרס אל מול עיניה. "העליתי אותו על המדרכה ואז אנשים הזמינו משטרה", שיחזרה היום אסתי. "התקשרתי להורים שלו, והם באו מהר. אני מאחלת לשמעון החלמה מהירה".

גם האב, מיכאל מלכא, סיפר היום על שאירע: "שמעון עבר תאונת דרכים לא פשוטה. הרכב פגע בו, העיף אותו, פגע בו בשנית ואף בפעם השלישית והמשיך בנסיעה. קיבלנו את שמעון במתנה". על מצבו של שמעון, סיפר האב מיכאל: "הוא עדיין במצב קשה - אך יציב. עשו לו צילומים ולמרבה המזל מדובר רק בשברים. הראש ואיברים פנימיים לא נפגעו".

"המקרה פשוט לא נשמע סביר לאוזן"

"כשהגעתי לילד ראיתי אותו מדמם", המשיך האב. "חיכינו לאמבולנס ומשם פינו אותו לבית החולים. עוברת אורח ראתה את הרכב הפוגע, תיארה אותו כמאזדה לבנה. אין לי מה לומר על המקרה הזה, זה פשוט לא נשמע סביר לאוזן".

"שמעון מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ ילדים", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט דובר בית החולים רמב"ם בחיפה דוד רטנר. "במהלך הלילה הוא עבר ניתוח במחלקה האורתופדית, אבל לאחר ההתאוששות ומאחר שהוא לא סובל מפגיעה באיברים הפנימיים, הוא הועבר משם", הוסיף רטנר.

"כרגע הוא עדיין מורדם בגלל הניתוח, ועוד טרם דיבר עם הסובבים והם ההורים, אבל זה רק עניין של זמן. אין לו בעיה לחזור להכרה ואנחנו נעשה את זה לאט לאט".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק