כרמיאל: בן 3 נפצע בינוני בתאונת פגע וברח

תאונת פגע וברח בכרמיאל: פעוט כבן 3 נדרס על ידי רכב בכיכר הבאר שבעיר ונמלט מהמקום. המשטרה הקימה מחסומים ביציאות מכרמיאל על מנת לנסות וללכוד את הרכב הפוגע, מסוג מאזדה בצבע לבן. הפעוט פונה במסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה, כשהוא סובל מחבלות חמורות בכל חלקי גופו

תאונה קשה בכרמיאל: פעוט כבן 3 התארח עם הוריו בעיר, וכאשר חצה את כיכר הבאר נדרס על ידי רכב חולף שנמלט מהמקום. הפעוט פונה במצב קשה מאוד בעזרת מסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא סובל מפגיעות קשות בכל חלקי גופו. לאחר מספר שעות השתפר מצבו של הפעוט והוא מוגדר כעת בינוני. הפעוט הוא נכדו של רב העיר כרמיאל, הרב אליהו מלכא.

דובר מרחב הצפון במשטרה סנ"צ יהודה ממן, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על הפעילות שנעשית במטרה לאתר את הרכב הדורס. "הצבנו מחסומים ביציאות מכרמיאל", סיפר סנ"צ ממן, "מה שהצלחנו לדלות מעדי ראייה לתאונה זאת העובדה שהרכב שדרס אותו הוא מסוג מאזדה 323, בצבע לבן".

אדי קחני, פראמדיק מד"א שהגיע לזירת האירוע, תיאר את המראות הקשים: "ילד קטן שכב על המדרכה כשהוא פגוע וחבול. מיד הבחנתי כי גם שתי רגליו שבורות, ובנוסף סבל מפגיעות קשות בראשו. מיד הרדמנו אותו והעברנו אותו במסוק לרמב"ם".