סבתם של הילדים שנרצחו נכוותה למוות

לילך שם-טוב, שאיבדה את שלושת ילדיה ברצח המחריד שביצע בעלה לשעבר, עדיין לא קמה מהאבל על אמה, אותה איבדה לפני כשלושה שבועות. סבתם של עומר, רוני ואור, הגיעה לפני כחודשיים לבשל להם לקראת השבת, ונכוותה אנושות מאש שאחזה בבגדיה. אתמול קברה לילך גם את שלושת ילדיה והחלה תקופת אבל נוספת, שקשה לדעת מתי תסתיים

לילך שם-טוב, אמם של עומר, רוני ואור שנרצחו על ידי אביהם איתי בן-דרור בנתניה, עוד לא הספיקה לקום מהשבעה על אמה לפני שהחלה את השבעה על שלושת ילדיה. אמה של לילך מתה לפני פחות מחודש, לאחר שבישלה לשלושת הנכדים. היא נפצעה אנושות מכוויות בכל חלקי גופה, ונלחמה במשך חודש על חייה עד שהלכה לעולמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בפרשה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

התאונה הביתית אירעה לפני כחודשיים, כפי שפורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות", שעה שהסבתא הגיעה לעזור ללילך בבישולים לקראת השבת. לרוע המזל, אזל הגז והיא החליטה להשתמש בגזייה כדי להשלים את ההכנות. ברגע שהדליקה את הגזייה אירע האסון. האש אחזה בבגדיה של הסבתא והיא נכוותה באורח קשה ביותר. לאחר חוד שבו נלחמה על חייה, הלכה הסבתא לעולמה, אך דבר לא הכין את לילך לטרגדיה הבאה שהיא עומדת לחוות.

כיוון שהייתה עדיין בחודש האבל על אמה, בקשה לילך לחגוג את יום הולדתה בפורום מצומצם עם חברים קרובים. היא השאירה את ילדיה תחת השגחת אביהם איתי בן דרור, מבלי לשער שזו תהיה הפעם האחרונה שתראה אותם.    

"הוא הצליח לממש את מה שזמם", אמרה אתמול לילך למצלמות. "הוא עשה לכבודי יום הולדת לפני שנתיים. לפני שנה כשאמר לי שהוא רוצה להיפרד, הוא אמר לי שהוא מתכנן את זה שנה וחצי", הוסיפה לילך בדמעות. "הרגשתי לא נוח, משום שהוא השקיע לי ביום ההולדת, אמרתי שאולי אנסה - אבל הבנתי שזה סוג של מניפולציה, וגם עכשיו זה סוג של מניפולציה. הוא לא חולה נפש. הוא תכנן את הכל, הוא קנה אלכוהול, הוא הכין תיק, הוא רצח אותם ביום ההולדת שלי, זה היה רצח מתוכנן מראש, הרבה מאוד זמן, ואני לא ידעתי".

האב חוזר לזירת הרצח

הבוקר שב איתי בן-דרור, החשוד ברצח שלושת ילדיו הקטנים לדירתו ברחוב בורוכוב בנתניה, שם שחזר את הרצח הנורא. בן-דרור, שהודה בדקירתם למוות של ילדיו הקטנים עומר, רוני ואור הובא בשעות הבוקר המוקדמות לתחנת משטרת נתניה, משם נלקח בליווי צמרת ימ"ר מרכז לדירתו בעיר. החשוד הובל לדירה כשהוא לובש פיג'מה שקיבל בבית החולים ועליה שכפ"ץ. הוא הסתיר את פניו וסירב לענות לשאלות הצלמים.

ליד דירתו, שם רצח על פי החשד את שלושת ילדיו, עומר בן ה-10, רוני בת ה-8 ואור בן ה-5, נאספו באותה שעה גם שכנים שהבחינו בנוכחית המשטרתית הכבדה. הם קראו לעברו קריאות גנאי וכינו אותו "רוצח". "מה יש לך להסתיר את הפנים שלך? תתבייש לך", קרא לעברו אחד הנוכחים.

למרות האירוע החריג, גן הילדים שנמצא סמוך לביתו המשיך לפעול כרגיל. במקביל להגעת האב החשוד ברצח שלושת ילדיו, צעדו ילדי הגן לעבר המתחם, כשהשוטרים מרימים את סרט הסימון המשטרתי על מנת לאפשר להם לעבור.

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

האב שרצח את ילדיו: חסכתי להם חיים של גיהנום

אימם של הילדים שנרצחו התמוטטה בביתה

משפחתה של האם: "הוא תיכנן רצח ביום ההולדת שלה"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

חשד: אב רצח את שלושת ילדיו וניסה להתאבד

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק