רכבת התנגשה ברכב שחצה מחסום; 2 בני אדם נפצעו

רכב חצה הערב את המחסום בקטע המסילה שבין רחובות לראשון ציון, שניות לפני שהרכבת עברה. התוצאה: נהג הקטר לא הצליח לבלום - שני בני אדם נפצעו קל וקשהי רק באורח נס. מדובר בתאונה שלישית מסוגה בחודש האחרון. ברכבת ישראל שבים וקוראים הערב לנהגים שלא לחצות את המחסום בזמן מעבר הרכבת

שוב תאונה על הפסים: שני בני אדם נפצעו הערב בתאונת דרכים בין רכב פרטי לרכבת, שעה שהרכב ניסה לחצות את המחסום בקטע המסילה בין רחובות לתחנת ראשונים בראשון לציון. צוותי מד"א שהוזעקו למקום פינו את שני הפצועים, בת 50 במצב קשה ובן 61 במצב קל, לבית החולים אסף הרופא.

רק בנס המקרה לא הסתיים בצורה חמורה יותר. ברכבת מעריכים כי הרכב פרץ למסילה שניות לפני שהרכבת עברה - ולכן לנהג הקטר לא הייתה כל אפשרות לבלום בזמן. "זהו עוד מקרה מצער של רכב שפורץ מחסום", נמסר מרכבת ישראל.

"רכב המרצדס בו נהגו בני הזוג פרץ את המחסום ונעצר באמצע המסילה", אמר הערב קצין את"ן במשטרת השפלה, רב פקד שי מזרחי. "הרכבת פגעה בו בעוצמה בצד של הנוסעת שישבה סמוך לבעלה".

בחודש שעבר: שתי תאונות בשבוע אחד

ברכבת שבו וקראו הערב לציבור לשים לב ולא לפרוץ למחסומים. "פריצות מחסומים זה דבר שאנחנו נאלצים להתמודד עמו יום יום", נמסר. כתוצאה מהתאונה נחסמו הקטעים שבין רחובות ללוד וכן תחנת ראשונים ללוד.

רק לפני כחודש התרחשו שני תאונות רכבת בשבוע אחד. למרבה המזל גם בשני המקרים הללו, שאירעו בסמוך לבית יהושע, לא היו נפגעים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק