אביבה שליט: אנחנו זועקים את זעקתו של גלעד

עשרות מפגינים ותומכים במאבק לשחרור שליט נאספו הבוקר להפגנה רועשת במיוחד מול משרדי הממשלה בירושלים בדרישה להשיב את שליט הביתה. "אנחנו לא מחפשים מתווכים, אנחנו מבקשים להחזיר אותו ומי שיכול לעשות זאת הוא מי שיושב כאן מולנו", אמרה אביבה שליט כשהיא מפנה את דבריה לראש הממשלה בנימין נתניהו. צפו בדברים

הפעילים למען שחרור שליט ממשיכים את מאבקם מול משרד ראש הממשלה בירושלים: עשרות מפגינים חמושים במגפונים, בשלטים, בתופים ובמשרוקיות נאספו הבוקר בירושלים, שם מתקיימת ישיבת הממשלה השבועית, כשדרישתם אחת: "להשיב את גלעד הביתה".

יחד עמם נמצאים גם הוריו של גלעד, נועם ואביבה שליט, שעזבו את אוהל המחאה מול בית ראש הממשלה בירושלים, בו הם שוהים מאז סיום הצעדה. "אנחנו כאן כדי לזעוק את זעקתו של גלעד", אמרה אביבה שליט לחדשות 2 באינטרנט, על רקע הרעש שהקימו המפגינים מחוץ למשרדים.

"אנחנו תובעים מהממשלה להשיב את גלעד הביתה אחרי כל כך הרבה שנים", ציין נועם שליט. "עד היום הם כשלו ולא הצליחו לסיים את הפרשה העגומה הזאת". בנושא הדיווח על התגייסות הנשיאים לשעבר ביל קלינטון וג'ימי קרטר למען שחרורו של גלעד שליט, הבהיר נועם כי הם לא בשלב שהם בונים על נסיעה כזו או אחרת למצרים.

"לא מחפשים מתווכים - רוצים להשיב את גלעד"

"אנחנו לא צריכים דיבורים ודיונים - אנחנו תובעים מעשים ותוצאות", אמר נועם שליט. "אנחנו דורשים מראש הממשלה להפעיל את כל האמצעים, ויש למדינת ישראל הרבה כאלה, כדי לשחרר את גלעד. בין אם זה שחרור אסירים ובין אם זה כלים אחרים". 

מדובר בהפגנה רועשת במיוחד בה מקווים המפגינים ליצור לחץ פוליטי על מקבלי ההחלטות. "אני רוצה להאמין שהשרים לא יתעלמו מהקולות שנשמעים פה", הוסיף נועם שליט והבהיר כי הם מתכוונים לשהות  שם בכל יום ראשון בבוקר עד שגלעד ישוחרר. "אנחנו לא מחפשים מתווכים, אנחנו מבקשים להחזיר אותו ומי שיכול לעשות זאת הוא מי שיושב כאן מולנו", אמרה אביבה שליט כשהיא מפנה את דבריה לראש הממשלה בנימין נתניהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק