בן 50 גידל מריחואנה בביתו - ומת

שוטרים פרצו לדירה בנתניה לאחר ששכנים התלוננו על ריח רע העולה ממנה. בדירה נמצאה גופת גבר כבן 50 ללא רוח חיים וללא חשד לפלילים. בסריקה נמצאה גם מעבדה לגידול שתילי מריחואנה בשני חדרים בדירה

משתלת הידרו נמצאה בדירת המת (חדשות 2)

שוטרי משטרת נתניה קיבלו היום קריאה על ריח רע שעולה מדירה ברחוב שטמפפר בעיר. שוטרים שהגיעו למקום פרצו לדירה, שם מצאו כגבר בשנות ה-40 לחייו ללא רוח חיים.

בדיקה ראשונית העלתה כי לא מדובר בחשד לפלילים, אך בסריקה שערכו בתוך הדירה מצאו שני חדרים בהם הופעלה מערכת הידרו לגידול שתילים של מריחואנה.

סנ"צ פרץ רצון, סגן מפקד תחנת נתניה אמר לחדשות 2: בסביבות השעה 18:30 התקבלה הודעה ממודיע מוכר, על כך שחבר שלו נמצא בבית ולא עונה לו. הגיעה ניידת לדירה, השוטרים פרצו לבית ומצאו שם אדם מת, כשסיבת המוות טרם ברורה".

"בבדיקה ראשונית מצאו השוטרים שני חדרים עם מעבדת סמים לגידול מריחואנה בהיקפים של עשרות שתילים" אמר סנ"ץ רצון והוסיף כי הגופה מועברת לאבו כביר לבדיקת סיבת המוות.

הגופה שכבה בבית כמה ימים עד ששכנים שמו לב לריח הרע העולה מן הדירה. ככל הנראה אין קשר בין הסמים למוות וכן לא נמצאו סימני אלימות על הגופה. האדם שנמצא בדירה שהייתה נעולה מבפנים ידוע כשתיין.