למה רדפו שוטרי ת"א אחרי רוח רפאים?

"אנחנו מתקשרות", הפתיעו השבוע שתי צעירות את השוטרים באחת מתחנות המשטרה בת"א, ואז דיווחו כי גופה של נערה שנעלמה לפני כעשור קבורה מתחת לביתן ומטרידה את מנוחתן. "היום היא סיפרה לכל אחת מאיתנו בנפרד שביום בו נעלמה היא נאנסה, נרצחה ונקברה", הוסיפו הצעירות. השוטרים שיצאו למקום גילו עצמות - של תרנגול

במקום נמצאו רק עצמות תרנגול. אילוסטרציה (חדשות 2)

"תקשור" מעולם המתים? שתי צעירות בשנות ה-20 לחייהן הגיעו השבוע לאחת מתחנות המשטרה בתל אביב ודיווחו: רוחה של נערה שנעלמה לפני כעשור ביקרה אותנו וסיפרה לנו היכן היא קבורה - ממש מתחת לבית שלנו.

"אנחנו מתקשרות", סיפרו הצעירות לשוטרים ההמומים. "כל אחת מאיתנו היא 'מדיום'. כל לילה היא מגיעה בדמות שקופה ומעורפלת לבקר בדירה שלנו", הוסיפו הצעירות על הרוח המסתורית. "היום היא סיפרה לכל אחת מאיתנו בנפרד שביום בו נעלמה היא נאנסה, נרצחה ונקברה בחצר שלנו. היא סיפרה לנו בדיוק היכן היא קבורה ובאיזה עומק בתוך האדמה".

הבוקר מפרסם העיתון ידיעות אחרונות כי השוטרים, שלא רגילים לקבל קריאות מהסוג הזה, הסכימו ברוב אדיבותם לצאת אל ביתן של הצעירות ולפתוח במסע חיפושים, שאף כלל חפירות לעומק. הקצין הבכיר בתחנה אסף את חבריו, הזעיק למקום גם את פעילי זק"א עם טרקטור, וכך כולם החלו לחפור באדמה כדי לחפש אחר הגופה.

לאחר מספר מטרים נעתקה נשימתם של החופרים כשגילו שטיח מגולגל בתוך האדמה. עם זאת, כך מתברר, לא הייתה בתוכו גופה והחפירות נמשכו. לפתע, עצר אחד מהם והודיע כי מצא עצם, אך גם הפעם התברר כי זה היה מוקדם מדי - איש זק"א שהיה במקום קבע: "לא מדובר בעצמות אדם. זה שלד של תרנגול מסכן שנפח את נשמתו".

בשלב זה, החליטו השוטרים לסיים את עבודתם ולחזור לתחנה, אך שתי הצעירות, שזכו ככל הנראה לשירות מעל למצופה, נשארו כעוסות. "בהתחלה הם חפרו במרץ", אמרו הצעירות לכתב העיתון, "אבל מתישהו הם פשוט הפסיקו. הם חפרו רק מטר וחצי לעומק והחליטו להפסיק. אין לנו ספק שהיא כאן", קבעו בנחרצות הצעירות.

במשטרה דוחים כמובן את הטענות. "צריך להוריד את הכובע בפני הקצין שהחליט לצאת ולבדוק את המידע. זה חלק ממתן השירות לאזרח", אמר קצין בכיר במטה הארצי של המשטרה. כעת, צפויות העצמות להישלח למכון הפתולוגי באבו כביר, שם צפויים לתת את האישור הרשמי כי אכן לא מדובר בשרידי גופה אנושית.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק