כפ"ס: פועל נפל מגג בית ספר ונהרג

העוברים והשבים סמוך לאולם הספורט של בית הספר "כרכור" בכפ"ס נחרדו כאשר פועל בן 45 שעסק בעבודות שיפוצים על הגג נפל לפתע ממנו. מבדיקת האירוע עולה כי הפועל נפל כתוצאה מחור שנפער בגג. לכוחות הרפואיים שהגיעו למקום לא נותר לעשות דבר, אלא לקבוע את מותו. מדובר במקרה השני היום של מוות כתוצאה מנפילה מגובה

לפתע נפער חור בגג והפועל נפל. אילוסטרציה (רויטרס)

שוב טרגדיה בזמן עבודה בגובה רב: פועל שיפוצים בן 45 נהרג בשעות הצהריים כשנפל מגג בניין עליו עבד. מעדויות של אנשים במקום עולה כי הפועל עבד על הגג, כאשר לפתע נפער חור בתקרה והוא נפל לתוכו.

האירוע התרחש על גג אולם הספורט בבית הספר "כרכור" בעיר. "כשהגענו למקום מצאנו את האיש עם חבלות חמורות ולא היה הרבה מה לעשות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט משה באום, פראמדיק של מד"א-שרון שהגיע לאירוע. "עם זאת, לא היה לנו הרבה מה לעשות ולכן הזעקנו רופא שקבע את מותו במקום ואפילו לא פינו אותו לבית החולים", הוסיף באום.

לאחר שהבחינו עוברי אורח במקום בנפילתו של הפועל הם מיהרו אליו וניסו לעזור לו. עם זאת, כאמור, כבר היה מאוחר מדי. "האנשים הגיבו קשה מאוד לאירוע", סיפר באום.

הבוקר: טכנאי נהרג בקריסת אנטנת קשר

מדובר במקרה המוות השני היום כתוצאה מתאונת עבודה בנפילה מגובה. רק הבוקר נהרג אדם אחד ואחר נפצע בינוני בקריסת אנטנת הקשר על גג תחנת המשטרה בכפר סבא.

סמוך לשעה 11:00 הוזעקו כוחות מד"א וכבאות לתחנת המשטרה בעקבות דיווח על שני עובדי חברת קבלן שנפגעו במהלך עבודות תחזוקה על גג המבנה, לאחר שאנטנת הקשר קרסה.

צוות מד"א ירקון שמיהר לזירה נאלץ לקבוע את מותו של אחד מהם, גבר כבן 30. הפועל השני, צעיר בן 26, פונה במצב בינוני לבית החולים מאיר בכפר סבא. המשטרה החלה לחקור את נסיבות האירוע הטראגי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק