11 חברים התחלקו ב-2 מיליון שקלים בלוטו

אם תראו נהג "אגד" מחויך במיוחד בימים הקרובים - כנראה יש לו סיבה. 11 עובדי החברה שממלאים יחד כבר יותר משנה וחצי לוטו, בהשקעה של 10 שקלים כל אחד, זכו ב-2 מיליון שקלים. "כולנו עדיין לא מאמינים על הסכום שנפל בחלקנו ומאושרים עד הגג", אמר אחד מהם

חברים יש רק באגד: 11 עובדי החברה שמילאו יחדיו טופס לוטו שלשלו הבוקר לכיסם לא פחות מ-2 מיליון ו-15 שקלים. כל אחד מהזוכים המאושרים, שהשקיע עשרה שקלים בלבד, התעשר ב-181 אלף שקלים - זאת כמובן לפני ניכוי מס הכנסה בסך 25%.

עם חיוך ענק, שהסתתר מאחורי המסכות הידועות, הגיעו העובדים מסניף איירפורט-סיטי למשרדי מפעל הפיס בתל אביב כדי לקבל את הסכום המכובד. הזוכים, כולם עובדי "אגד" ובעלי משפחות, ממלאים בדרך קבע כבר יותר משנה וחצי טופס לוטומט, אשר נשלח על ידי מארגנת הקבוצה לשליחת הטפסים.

אחרי תקופה של אכזבות רצופות גילה אחד מהם, לאחר שקרא את עיתון הבוקר בדרכו לעבודה, כי הוא וחבריו יכולים מעתה להעניק חיוך רחב יותר לקהל הלקוחות ומיהר להפיץ ביניהם את הבשורה - עוד לפני שהודיע למשפחתו.

"כולנו עדיין לא מאמינים על הסכום שנפל בחלקנו ומאושרים עד הגג", אמר הבוקר אחד הזוכים, והוסיף: "זה מראה שלא צריך לוותר". לדבריו, הוא וחבריו מתכננים להשתמש בכסף כדי להסדיר חובות.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים בזמן אמת? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק