זכה בזהב: צוברי אלוף אירופה בשייט

הישג גדול לשייט הישראלי נרשם היום עם זכייתו של שחר צוברי באליפות אירופה שנערכה בפולין. המדליסט האולימפי הצליח לשמור על תארו לאחר שהוביל על שאר המתמודדים ברוב שלבי המירוץ. צוברי יקבל עבור זכייתו 50 אלף שקלים. מדובר בזכייה השנייה ברציפות של צוברי בתואר, לאחר שבשנה שעברה זכה בתואר בתחרות שנערכה בישראל.

שוב אלוף אירופה (חדשות 2)

הישג אדיר לישראל, שוב: שחר צוברי זכה היום בתואר אלוף אירופה בשייט בדגם מסוג ניל פרייד באליפות שנערכה לאחרונה בסופוט שבפולין. לצוברי זו הזכייה השנייה בתואר לאחר שהוכתר לראשונה באליפות שנערכה אשתקד בתל אביב. הגולש הישראלי הצליח לשמור על תארו לאחר שברוב שלבי התחרות הוביל את המירוץ.

צוברי בן ה-24 ייקבל עבור זכייתו מענק בסך 50 אלף שקלים. האלוף הישראלי החדש-ישן יחלק את הסכום בינו לבין מאמנו רפא בלילוס. ביום ראשון הקרוב ייערך טקס רשמי בו ייקחו חלק משתתפי המירוץ כשהישראלי יעמוד על הפודיום ויזכה לכבוד הראוי לאלופים.

הישגו הבינלאומי הראשון של הגולש האילתי היה בשנת 2000 כאשר זכה באליפות העולם לנוער. שמונה שנים מאוחר יותר זכה צוברי בשני תארים. הראשון לאותה שנה היה באליפות העולם בניו-זילנד שם קיבל את מדלית הארד. מאוחר יותר בשנה זו הצליח לקטוף שוב את מדליית הארד אך הפעם באולימפיאדת בייג'ין.

צפו בריאיון הבלעדי המלא של יונית לוי עם ברק אובמה