אילת: בת שנה נפלה ממעקה במלון - ונפצעה בינוני

הפעוטה טיפסה על מעקה במלון "גולדן טוליפ" באילת, מעדה - ונפלה מגובה 3 מטרים. היא פונתה במצב בינוני לבית החולים סורוקה בב"ש, כשהיא סובלת מפגיעת ראש. המשטרה בודקת נסיבות המקרה

כמעט אסון בחופשת הקיץ: פעוטה בת שנה וחצי נפצעה הבוקר באורח בינוני עד קשה, לאחר שנפלה ממעקה מגובה של שלושה מטרים במלון "גולדן טוליפ" באילת. המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה.

רוצים לקבל עדכון ברגע שיהיה חדש במצבה של הילדה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש בסביבות השעה 09:30 הבוקר. הפעוטה טיפסה על המעקה, וככל הנראה מעדה - ונפלה מגובה רב. היא הובהלה לבית החולים יוספטל באילת כשהיא סובלת מחבלות ראש, ולאחר מכן הועברה להמשך טיפול בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

"בהתחשב במצב, הפעוטה הגיעה אלינו במצב טוב למדי", אמר היום ד"ר יעקב ארד, מנהל המחלקה הדחופה בבית החולים יוספטל בשיחה עם ערוץ החדשות. "למיטב הבנתי, הוריה של הפעוטה לא ראו אותה בזמן האירוע, אלא רק לאחר מכן. היא הועברה להמשך בדיקות בבית החולים סורוקה, והמעקב אחר מצבה יימשך".

בשבוע שעבר: בן 4 נפל מחלון ביתו, בת 7 טבעה בבריכה

החופש הגדול נפתח בשבוע שעבר, עם שני אירועים קשים. בראשון נפצעה ילדה בת שבע באורח בינוני לאחר שטבעה בבריכת שחייה בחדרה. הילדה ואחיה בילו בבריכת שחייה בעיר, ללא נוכחות הוריהם. לאחר מכן, על פי עדות המציל היא נכנסה בהשתוללות לבריכה, וכתוצאה מכך טבעה.

יום קודם לכן נפל ילד בן ארבע מחלון ביתו שבקומה הרביעית בבניין המגורים בקריית ים. הוא פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא סבל מפגיעה כלל מערכתית.