"ברוורמן הוא פדופיל מתוחכם ומסוכן לציבור"

אמה של אחת הילדות שברוורמן ניהל אתן שיחות ברשת, מתוסכלת ומאוכזבת מדילול ההאשמות נגדו: "מדובר בפדופיל מתוחכם ומסוכן לציבור שעם שחרורו יהיו עוד בנות ומשפחות שייגמרו להן החיים", אמרה לאחר שגילתה את הסדר הטיעון המקל נגדו. צפו בראיון עמה

אבינעם ברוורמן נעצר לפני חודשים אחדים בתום חקירה סמויה של המשטרה, שחשפה את מעלליו: פיתוי מאות קטינות באמצעות האינטרנט ואינוסן של קטינות רבות אותן שכנע להיפגש איתו. הפרקליטות ופרקליטיו של ברוורמן הגיעו להסדר טיעון, לפיו כתב האישום המתוקן נגדו יכלול אישומים מקלים של ארבעה סעיפי עבירות מין ועוד סעיף אחד של הצגת תועבה בלבד.

אמה של אחת הילדות שברוורמן ניהל אתן שיחות ברשת, מתוסכלת ומאוכזבת מדילול ההאשמות. בראיון לתכנית "שש" סיפרה אמה של הילדה על פדופיל מתוחכם מאוד שמהווה לטענתה סכנה חמורה לציבור. "כאמא שהצילה את הבת שלה חבל לי שהפרשה החמורה הזו מסתיימת בקול ענות חלושה", אמרה האם.

"לא סתם הוא נקרא פדופיל אלף הילדות, כי היו לו המון בנות שהוא הטריד, וברור לי שיש עוד המון מקרים שטרם נחשפו", ציינה האם שבתה נפלה גם היא קורבן למעשיו של ברוורמן. "זו הרגשה מאוד קשה לראות שמקלים באישומים נגדו".

"אני לא יודעת מה יש למשטרה בפועל נגדו, אבל ברמות הטכנולוגיה שקיימות היום אפשר לקבל אינפורמציה מדויקת גם בלי לאמת אותן מול הנאשם - ונדמה לי המשטרה יכולה הייתה לעשות יותר", אמרה האם בתגובה להחלטת הפרקליטות להקל באישומים נגד ברוורמן. "הוא הכניס פחדים עצומים בקרב הנערות ובני משפחתן. הוא בחור מאוד חכם ומאוד מתוחכם, ואני מוכנה לחתום על כך שכשהוא ישתחרר יהיו עוד בנות שייגמרו להם החיים בגללו".

הסדר טיעון מקל לגדול הפדופילים

כפי שפורסם אתמול, אבינועם ברוורמן, שהוגדר כגדול הפדופילים בישראל זכה להסדר טיעון שנוי במחלוקת. סעיף הנוגע לאונס אחת הילדות יימחק לגמרי מכתב האישום. סעיף אונס אחר ישונה לקיום יחסים אסורים בהסכמה. עבירה שביצע בנערה שלישית ישונה מאונס בכוח לאונס, כיוון שמדובר בנערה מתחת לגיל 14, בו אסור קיום יחסי מין כלל.

בנוסף ישונו עבירות מין נוספות של אונס ומעשי סדום למעשים מגונים בלבד. האישום של אחזקת חומר פורנוגרפי במחשב נותר על כנו. על כן, יפצה ברוורמן את הנערות ב-25 אלף שקלים כל אחת.

פיתה קטינות בנות 8 עד 15

בתחילת פברואר השנה פורסם כי משטרת ראשון לציון עצרה את אבינועם ברוורמן, תושב ראשון לציון בן 35, שחשוד כי יצר קשר עם ילדות באמצעות האינטרנט, שוחח איתן על נושאים מיניים, אנס את חלקן ותקף מינית אחרות.

על פי החשד, נהג ברוורמן להיכנס לאתרי שיחות של ילדים באינטרנט, לפתות קטינות בגילאי 8 עד 15 לשוחח עמו, ואז ביקש מהן להעביר את השיחה לתוכנת מסרים מידיים כדוגמת ICQ או מסנג'ר. במהלך השיחות הפרטיות הטריד ברוורמן את הקטינות בדברים בעלי אופי מיני בוטה ואף ביצע איתן יחסי מין וירטואלים אל מול מצלמת האינטרנט, כאשר הוא מבקש מהן לגעת במקומות שונים בגופן ואף נוגע בעצמו. ברוורמן נחשד כי שלח לחלקן תמונות תקריב של איבר מינו ואף ביקש מהן לשלוח תמונות דומות.

במקרים מסוימים אף הגיע החשוד לדירותיהן של הקטינות לפני שהוריהן היו חוזרים מהעבודה. במקרים אחרים ניסה החשוד לשכנע את הילדות להתחזות לחולות ובכך להישאר בבית. החשוד אף הציע לנערות "מתנות" שונות בתמורה לכך שיזמינו אותו לביתו, החל מטיולים, פיצות ועד לתשלום עבור הנסיעות, אם בחרו להגיע הן לביתו.

בחיפוש בביתו של ברוורמן, מומחה למחשבים במקצועו, נמצאו חומרי פדופיליה קשים ובנוסף הוחרם מחשבו האישי. על המחשב נמצאו כ-1,000 תדפיסי שיחות עם הקטינות ואף תמונות של עשרות מהן, חלקן אינטימיות באופן בוטה. "מרשי טוען כי הוא לא עשה את המעשים שמיוחסים לו וכופר בכל ההאשמות", אמר לחדשות 2 באינטרנט עו"ד בן ציון קבלר, סניגורו של החשוד.

רוצים לקבל עדכון כשייגזר דינו של הפדופיל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק