החתונה הסתיימה בדקירות, פצועים ומעצר

החתונה של בני הזוג שהתחתנו אמש באולם "לילות קסומים" בקיבוץ חפץ חיים הייתה בלתי נשכחת - אבל לא מהסיבות הנכונות. אחד האורחים נפצע קשה ומספר משתתפים נוספים נפצעו קל בקטטה המונית שפרצה בסוף החתונה, וכללה גם דקירות. לאחר התערבות המשטרה נעצרו 5 חשודים בתקיפה. לחתן ולכלה שלום

האורחים בחתונה סיימו במעצר (חדשות 2)

האורחים בחתונה סיימו את הערב במעצר: חמישה בני אדם נעצרו אמש בקטטה המונית שפרצה באולם האירועים "לילות קסומים" בקיבוץ חפץ חיים סמוך לרחובות, בתום חתונה שהתקיימה במקום.

במהלך הקטטה אדם אחד נפצע באורח קשה מדקירות ומספר אורחים נוספים נפצעו קל. בשלב זה עדיין לא ברור מה היה נושא הוויכוח שגרם לתגרה ההמונית בין האורחים, אך בסיומה נדקר אחד מהם בפלג גופו העליון ופונה לבית החולים קפלן ברחובות, כשהוא סובל מאיבוד דם רב.

"המשוואה פשוטה: מקום צר והרבה אלכוהול"

במשטרה מעריכים כי חלק מהמעורבים בתגרה היו תחת השפעת אלכוהול רב ששתו במהלך הערב. "זו משוואה פשוטה של מקום צר עם הרבה אלכוהול ואלו התוצאות", אמר לחדשות 2 רב פקד חיים שרייבהנד, ראש משרד חקירות ומודיעין בתחנת רחובות. "זה החל בדחיפה קלה, והמשיך בחילופי הקנטות שהובילו לשליפת סכין ולמכות".

לדברי רב פקד שרייבהנד, התגרה התרחשה באזור השירותים באולם - רחוק מעיניהם של יתר האורחים, אך עד מהרה היא הפכה למוקד הערב. המשתתפים בה השתמשו בבקבוקי שתייה שבורים ובכל מה שנקרה בדרכם כדי להכות זה את זה. "הדוקר עדיין לא נעצר, אך זהותו ידועה והוא צפוי להיעצר בהמשך היום", הוסיף רב פקד שרייבהנד.

הצטרפו לשידור החי בערוץ החדשות

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק